• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Synchronizacia medzi zariadeniami
#9
Ahoj, zkusím oživit topic Big Grin

Rozjel jsem si na Home Assistant mariadb a funguje mi synchronizace db MyVideos119 přes nastavení v advancedsettings.xml.
Jsem tedy ve stejné fázi kdy se mi synchronizují shlédnuté/pozastavené videa mezi zařízeními ale ne poslední sledované.

Můj dotaz je zda lze nějak změnit cestu k db addon_data\plugin.video.stream-cinema\storage.db a simplecache.db ?
Předpokládám že kdybych ji přesměroval na moji mariadb tak se mi budou mezi zařízenímí synchronizovat i poslední sledované, je to tak?
Také bych nastavil substituci ke složce Thumbnails přes smb na server kde je mariadb..

Zkoušel jsem nastavit cestu v addon_data\plugin.video.stream-cinema\settings.xml na:
<setting id="movie.library.path">smb://login:[email protected]/media/XBMC/SC/library/</setting>
<setting id="tvshow.library.path">smb://login:[email protected]/media/XBMC/SC/library/</setting>
A manuálně jsem tam nakopíroval soubory storage.db a simplecache.db ale SC stále používá lokální soubory.
Nebo mám špatně cestu? V logu jsem nic nevyčetl..

Případně nešlo by přidat přímo podporu externí mysql v nastavení doplňku SC? Tak aby se zadala pouze IP, port, a login ?
Bylo by to super funkce!

Děkuji za info..

PS: Se Stream Cinema odvádíš super práci!
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
Synchronizacia medzi zariadeniami - od bejur - 10.07.2021, 12:07
RE: Synchronizacia medzi zariadeniami - od peca2345 - 10.03.2022, 19:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)