• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enigma2 prijmac Hisilocon chipset
#1
Zdravim, neviem ci moja otazka alebo problem su hodne zakladania novej temy [Obrázek: smile.png]

Tento vikend som vymenil moj stary prijmac VU ZERO za Amiko Viper 4K, zatial mam v nom openATV 6.4 + kodi 18.6 a StreamCinema. na prvy pocit to ide svizne

A doteraz som pozeral filmy cez stary cinsky box S905X 2/8GB  pod coreelecom +SC, dovod upgrade bol  ze budem mat vsetko v jednom boxe.

Mozno robim nieco zle, alebo nemam dobre nakonfigurovanu enigmu, ale som rozcarovany z toho ze ked si dam prostredie v Amiku na UltraHD, tak mi vsetko upscaluje na rozlisenie 4K, a ani sa mi nezmeni frekvencia snimkov, a ked to necham na FullHD, tak sa sice framerate niekedy zmeni, ale 4K obsah je downsccalovany..
robi mi to pri filmoch z lokalneho NAS ako aj cez SC a vidim tzv "microlaggy" v oboch pripadoch
Archiv CZSK som si zatial nekupil, lebo som niekde cital ze ked zmenim alebo preflashujem image v prijmaci tak si ho musim kupit znova...

box s CoreElec to robi automaticky, aj telka mi ukazuje sppravne  ako sa zmenilo video rozlisenie a aj Hz. bez mikrolagov.

Chcem a poprosit o radu ci zmenit image, alebo nieco specialne nastavit v enigme, a aj ako to ide u vas

dakujem
r.
  Odpovědět


Příspěvků v tématu
Enigma2 prijmac Hisilocon chipset - od RoboSK - 28.04.2020, 09:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)