• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ARM / openBH 4.3 / kodi 18.6
#1
zdravim vospolok,

mam pred sebou VU+ UNO 4K SE (ARM), kde bezi udrziavana E2 Open Black Hole 4.3.XYZ. KODI 18.6 (leila) funguje bez problemov na prehravanie aj 4K offline obsahu. SC plugin v .1.3.26 je nainstalovany a az do spustenia akehokolvek streamu nejavi znamky dychavicnosti. Masina je celkom vykonna, net na urovni 90Mb/s, cize tiez dobre.

Na SC je nastavene platne/premium konto z webshare, listing adresarov funguje v pohode. Problem nastava po spusteni streamu, kedy zacne od uvodu video lagovat a audio tiez.
Skusal som rozne nastavenia KODI bufferov a cache cez Ares aj manualne, defaultne nastavenia tiez, skusal som komplet nove KODI (aj so zmazanim hidden adresarov a nastaveni), nic akosi nepomaha. KODI prehra offline obsah bez problemov, cize ked obsah z webshare stiahnem, prehram ho bez sekania, je to ale v dnesnej dobe celkom neprakticke:-) NETFLIX hra bez problemov, cize bud ma nema Webshare rad, alebo uz nechapem. Na inych zariadeniach to iste WS konto funguje.
Zaujimave je, ze SC plugin, ktory pustim priamo z prostredia E2 (instalovany z GITu), teda nie cez KODI, funguje korektne (az na titulky, popisem nizsie) a neseka.

V boxe je len defaultny Media Player bez akychkolvek uprav.

Problem 2: ako som pisal, bez KODI ide samotny py v E2 ako tak, nie je to take pekne, ale na to kaslat. Tu je ale problem, ze SubsSupport odmieta spolupracu. Ak opomeniem titulky.com, kde sice mam korektne nastavene konto, neviem stiahnut ani opensubtitles ani z inych sluzieb (pri stahovani nastavene nepouzit cestu k suboru). V KODI titulky idu v pohode, ale to si asi riesi sam.

Budem vdacny za pomoc, ci nasmerovanie. Ale prosim nie odpovede: flashni box a pod. chcem prist hlavne na pricinu.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)