• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunkční výběr
#1
Dobry den,
dnes nelze vybirat filmy a serialy podle kriterii (abecedy, zanru, ...). Ani vyhledavani podle jmena je nefunkcni. Jen to problikne a neobjevi se zadne polozky.
  Odpovědět
#2
Tak to bude určitě protože máš jen Webshare a ten je jak vidno odstřiženej.
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět
#3
Ahoj, tomu nerozunim. Co ted mam delat?
  Odpovědět
#4
No teď ti zbývají jen 2 možnosti.
1) zaplatit si kra.sk
2) koukat na filmy přes doplněk soubory online.
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět
#5
Dekuji, ale proc k tomu doslo, co se vlastne stalo? Nerozumim tomu. Vzdy to fungovalo.
  Odpovědět
#6
Jo to jsem taky bohužel nepochopil a nejsem sám, když si projdeš forum tak je to tady asi na 10 stránkách různě po foru.
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět
#7
chlapci po vybere filmu mam hlasku:
HTTPS problem, <urlopen error /SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED/ certificate verify failed /_ssl.c:590>

kde je problem?
kra.sk mam samozrejme zaplatene, dik.
  Odpovědět
#8
Kra nemam zaplacene. Me se nezobrazi zadny vyber. Vse prestalo fungovat. Klidne autorovi zaplatim, nemam problem.
  Odpovědět
#9
Dmichalek ked chces priplacat zaplat kra a pozeraj... neries tu vsade to iste
  Odpovědět
#10
Ale mam predplacene webshare. Proc mit neco dvojite? Jsem poctivec a mam v rodine 3 zarizeni a ke kazdemu predplatne webshare. Proto bych byl rad za zprovozneni webshare.
  Odpovědět
#11
Nakolko sa v noci udiali veci ako udiali tak na to asi mozes zabudnut.
  Odpovědět
#12
A na kra.sk to jede?
  Odpovědět
#13
(03.05.2020, 09:17)frenk2 Napsal(a): A na kra.sk to jede?
Cez server kra.sk všetko funguje.
  Odpovědět
#14
Dobrý den,
mám stejný problém,přestal fungovat výběr filmů a seriálů. Mám také u předplaceno u Webshare tak nevím co mám dělat.
Tolik tomu nerozumím tak chci poprosit o radu co dál a kde si to popřípadě zaplatit. Předem děkuji za ochotu a odpověd´.
  Odpovědět
#15
Vse se da resit, jen musi byt ochota z obou stran. Opravdu nemam problem Baronovi nebo komukoli, kdo to ma na starosti neco priplatit, kdyz to dela zdarma. A myslim, ze nebudu sam. Je to jen o pristupu. Lide dokazi byt nechutni, ale jsou i slusni lide.
  Odpovědět
#16
(03.05.2020, 09:10)matus699 Napsal(a): Nakolko sa v noci udiali veci ako udiali tak na to asi mozes zabudnut.
Co se stalo?
  Odpovědět
#17
(03.05.2020, 09:31)Dmichalek Napsal(a):
(03.05.2020, 09:10)matus699 Napsal(a): Nakolko sa v noci udiali veci ako udiali tak na to asi mozes zabudnut.
Co se stalo?
BBaron [ 77 ]

potvrdenie je v plugine. "niekto" sa pokusal stiahnut si vsetky udaje z pluginu, takze "zaloha" uz niekde je a nie je treba aby bol ws nadalej v plugine..."majitelovy" dat drzim palce...

  Odpovědět
#18
To už se přes webshare nikdy nepůjde dívat ?????????
Co se stalo jak píšete dnes v noci ??????????
Děkuji za info
  Odpovědět
#19
(03.05.2020, 09:36)matus699 Napsal(a):
(03.05.2020, 09:31)Dmichalek Napsal(a):
(03.05.2020, 09:10)matus699 Napsal(a): Nakolko sa v noci udiali veci ako udiali tak na to asi mozes zabudnut.
Co se stalo?
BBaron [ 77 ]

potvrdenie je v plugine. "niekto" sa pokusal stiahnut si vsetky udaje z pluginu, takze "zaloha" uz niekde je a nie je treba aby bol ws nadalej v plugine..."majitelovy" dat drzim palce...


Ach jo, skoda ze se s Baronem neda spojit. Stve me to a nebudu sam. Ale pokud ma nekdo na nej kontakt, reknete mu, ze mu rad prispeji za jeho praci, aby vse bylo ok.
  Odpovědět
#20
(03.05.2020, 09:30)Dmichalek Napsal(a): Vse se da resit, jen musi byt ochota z obou stran. Opravdu nemam problem Baronovi nebo komukoli, kdo to ma na starosti neco priplatit, kdyz to dela zdarma. A myslim, ze nebudu sam. Je to jen o pristupu. Lide dokazi byt nechutni, ale jsou i slusni lide.
Souhlasím s tebou a doufám ,že se to dá dohromady ku prospěch nás všech. Držím palce
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)