• 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kra.sk
#1
Akcia uz skoncila, aktualne ziadna nebezi.
  Odpovědět
#2
Můžu zaplatit na kra.sk i z česka normálním bankovním převodem,jinou možnost nemám.Děkuji
  Odpovědět
#3
@"andel61" ano jde to i převodem z cz, ale zatím platit nemusíš, stačí v doplňku jen do kra dopsat jakekoli přihlašovací jméno a heslo a poběží ti to.
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět
#4
Thelv

zaujmavý postoj a čo takto radšej si zaplatiť test na mesiac a pokial si spokojný predlžiť si to potom na dlhšiu dobu ? 
lebo toto je akosi dosť trápne a niečo to o tebe napovedá  Undecided
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#5
Ale mě to bankovním převodem nenabídne jenom kartou.Já kartu nemám tak to mám asi smůlu.Děkuji
  Odpovědět
#6
Akože to nemáš platobnu kartu ? v dnešnej dobe ?
ide to velmi rýchlo dokonca je tam ochrana 3D secure / a karta sa neukladá na učet pokial neodklikneš pridať
požiadaj priatela kamaráda kolegu nech ti to urobí a daj mu cash ...........
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#7
OT: Spoustu lidí nemá kartu. Jakkoliv se.to může zdát divne, je to tak! Je třeba to respektovat - jsou různé důvody. Věk. Exekuce. Oddlužení. Pobyt v zahraničí. Nelegalni práce. Rozvod. Atd. A v neposlední řadě třeba zrovna tohle nekdo kartou platit nechce ..
  Odpovědět
#8
A čo tak to virtuálne platobné karty chlapci ?  alebo to k vám na západ ešte nedorazilo ?
poradil som mu má snád rodinu ,ak je starší určite deti ,možno vnučatá ,cesty su ale vyhovárať sa nejde nedá sa je hmm mimo moju logiku
každého vec zatial beži aj webshare ale náhradné uložisko je určite dobré mať jednoznačne ..........
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#9
Otazka bola .. ci sa da platit bankovym prevodom ... nie : ci je tu niekto , kto poskytne prednasku o elektronickych platbach v style Hand Solo
  Odpovědět
#10
Zájdi si prosím do svojej banky tam dostaneš prednášku od školených pracovníkou ohladne jednorázových alebo virtuálnych platobných kariet online platba na net  z možnosťou nastavenia max výšky , dobitie  sumy na karte alebo času expirácie
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#11
@DeeDD
A proč to řešíš tady? Napiš na [email protected]
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#12
Zobrazuje se někde na kra délka zaplaceného používání jako na webshare?
  Odpovědět
#13
(02.05.2020, 15:55)MacRieder Napsal(a): Zobrazuje se někde na kra délka zaplaceného používání jako na webshare?
Ano,kdyz se prihlasis na kra tak hned vedle tveho nicku mas pocet dnu.
  Odpovědět
#14
kra se mě seká ..
  Odpovědět
#15
Jak je to s nadimenzovanim serveru kra.sk? Předpokládám, že peak teprve přijde...
  Odpovědět
#16
Jak nastavim kru na archiv cz/sk?? Nie je tam moznost vyberu odkial iba meno a heslo a to smeruje na webshare ktory ste odstrihli
  Odpovědět
#17
tiež mi seká cez KRA, a tiež nejde na VU+ prestaviť na KRA, je tam len webshare, ako to zmeniť?
  Odpovědět
#18
Normálně to jede bez sekani
  Odpovědět
#19
Tak jsem si dnes zaplatil kra.sk, že mu dám šanci. Bohužel jsem zklamán. 3x mi film spadnul a šance že si přehraju 3.3Gb 1080p film bez sekání mizivá... Být na tolik odvážný že zkusím pořádné 4k HDR jsem už ani nebyl. zlatý WS...
  Odpovědět
#20
To bude vec ošetrenia tvojho Kodi a prehrávania. Ja som skúsil teraz 25gb file prehrať a v pohode. Seklo po 10min pretacani. Mal by si vyčistiť cash v Kodi a zväčšiť buffer. Možno pomôže
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)