• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Příspěvek pro vývojáře SC
#1
Ahoj všem,

vím, že současná situace je poněkud komplikovaná, avšak momentálně vidím, že @"BBaron" dostává určitý hate za Webshare, neustálé aktualizace apod. Nevím, jestli se tato možnost už řešila, ale jelikož se všude dočítám, že to @"BBaron" udržuje zadarmo, nepřipadlo by v úvahu doplněk jako samotný zpoplatnit, buď na základě donate, nebo na základě pay to fun. Vidím jak na fb stránkách, tak i na fórech, že by jej spousta lidí podpořila.

Ale je tu přece jen to "ale". My jako komunita vlastně nevíme, co má momentálně @"BBaron" v úmyslu, nevíme, jestli Stream Cinema poběží a hlavně jak dlouho poběží, nevíme také, jestli už není na sklonku toho, že by se na celé udržování vykašlal, nevíme, jaký k tomu všemu má aktuální vztah.

Proto bych prosil tedy aspoň za sebe a komunitu, která se mnou souhlasí, nějaké vyjádření od vývojáře tohoto doplňku, jak to vidí dál.
Osobně si myslím, že uživatelé by přispěli, kdyby měli tu jistotu, že všechno poběží jak má a nevyhodí peníze oknem. Například nemám úplnou důvěru v kra.sk co se týče budoucnosti, nejsem si jist, že by kra.sk mělo natolik fanouškovskou základnu, která by nové filmové tituly na server uploadovala.

A to se nemusíme bavit o nějakých markantních částkách, já osobně mám zaplacené roční Webshare, koditvbox pro Apple TV a klidně obětuji i nějakou tu kačku pro vývojáře Stream Cinema.
  Odpovědět
#2
uvaha dobra aj by som suhlasil ale pozri ako to ludia beru poslu par korun/€ a hned si myslia ze ho maju kupeneho a bude tu pre nich 24/7 lebo oni si zaplatili... a presne koli takym je to problem... potom dalsia vec problem so zakonom ked beries pytas prachy hned si v hladaciku za co pre co atd... takze zvysovat riziko pri takejto situacii nie je rozumny krok.
moj nazor Smile
  Odpovědět
#3
(03.05.2020, 10:27)matus699 Napsal(a): uvaha dobra aj by som suhlasil ale pozri ako to ludia beru poslu par korun/€ a hned si myslia ze ho maju kupeneho a bude tu pre nich 24/7 lebo oni si zaplatili... a presne koli takym je to problem... potom dalsia vec problem so zakonom ked beries pytas prachy hned si v hladaciku za co pre co atd... takze zvysovat riziko pri takejto situacii nie je rozumny krok. 
moj nazor Smile
Možná to chce takto rozvířit tyto diskuze, aby si lidi uvědomili, že to není žádná sranda udržovat tento systém v chodu a navíc snad "zadarmo". Trošku jsem si pročítal různá vlákna diskuzí a mám smíšené pocity. Kde je pravda může s určitostí vysvětlit pouze ten, na kterého se pěje chvála a současně hází i špína.
  Odpovědět
#4
Souhlasím, ze nekdo kompetentni by k tomu mel dat stsnovisko. Vse je o lidech a o komunikaci.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)