• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kra.sk aktivacia
#1
Zdravim,nema niekto skusenost s kra .sk? Prave som si zakupil predplatne na rok,ale stranka mi pise ked chcem pozriet subory,ze nemam aktivne predplatne,netusite kde sa to da aktivovat?
#2
Vpravo hore klikni na svoj nick, potom na Poukážky, skopíruj kód poukážky z tvojej objednávky a klikni na Uplatniť.
#3
Super,diky moc, to bola cenna informacia :-)
Apropo k vseobecnej teme,sc teraz ide,v ponuke len obsah z kra,login pre obe konta vyplneny..
#4
Neviete nahodou preco mi pise ze prihlasenie do kra.sk zlyhalo.. Vsetko mam jak treba kra aktivovane - uplatnene - sc aktualizovane prihlasene.. Nechapem..
#5
Za vším jsou jen peníze. Bohužel
#6
(03.05.2020, 13:41)K3lso Napsal(a): Neviete nahodou preco mi pise ze prihlasenie do kra.sk zlyhalo.. Vsetko mam jak treba kra aktivovane - uplatnene - sc aktualizovane prihlasene.. Nechapem..
Máš heslo na kra.sk bez špeciálnych znakov? Heslo môže obsahovať iba malé a veľké písmena a čísla.
#7
Zdravím ľudia, pri registrácii na kra.sk mi absolútne nechodí potvrdzovací mail, aby som mohol ukončiť registráciu. Stretol sa s tým niekto?
#8
Můžu se zeptat, na kolik zařízeních můžu mít jeden účet na kra.sk? U ws to byly 2 zařízení. Díky
#9
(03.05.2020, 14:23)Aduko Napsal(a): Zdravím ľudia, pri registrácii na kra.sk mi absolútne nechodí potvrdzovací mail, aby som mohol ukončiť registráciu. Stretol sa s tým niekto?
Mě to spadlo do spamu.
#10
(03.05.2020, 14:56)lukas.b Napsal(a): Můžu se zeptat, na kolik zařízeních můžu mít jeden účet na kra.sk? U ws to byly 2 zařízení. Díky
Ahoj Odpověděl ti někdo, nebo se na to .... mě by to totiž taky zajímalo. Mimo jiné to u mě fungovalo na všech zařízení, ale ze stejné IP. No položím dotaz znova.
#11
A to je vážně tak těžký se podívat na stránky kra.sk? Je to tam přímo na homepage, pod FAQ?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)