• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vu+ Uno 4K SE Stream Cinema
#1
Zdar,

doteraz som bol spokojným užívateľom Stream Cinema a platil som si webshare. Po posledných aktualizáciach zo strany autora doplnku a následných ťahaniciach som si teda zaplatil kra.sk. Doplnok Strem Cinema v KODI funguje po zadaní údajov a zaplatení v poriadku. Problém mám v príjmači Vu+ Uno 4k SE kde mám Archív CZ/SK doplnok obsahujúci plugin Stream Cinema. No ten mi ani po zmene login údajov nenačíta zoznam filmov po výbere danej kategórie, píše to: none. Vie mi niekto pomôcť. Áno mám aj android box ale načo mať dve krabičky keď sa to dá jednou nie ?

Ďakujem
#2
zatial velmi dobre to funguje v Archiv CZ/SK premium. Isto Ti tvoj plugin dal moznost prejst na platenu verziu,ktoru spravuje mtester. V povodnej verzii to dnes momentalne nejde, vcera to fungovalo este bez najnovsich filmov.
#3
zapol som automaticku aktualizaciu doplnku v boxe archiv sa mi aktualizoval na poslednu verziu 1.2.3

som z toho jelen ako poziadat o update na premium potreboval by som návod ako pre blbca, box mám len pár mesiacov takze stale sa nieco nove naucim
#4
Mozete mi prosim povedat, preco to zase nejde.
Je tam hlupy odkaz a tuto stranku a riesenie problemu nikde.
Co mam robit,aby to uz konecne islo???????
#5
(03.05.2020, 13:44)GIGN1987 Napsal(a): zapol som automaticku aktualizaciu doplnku v boxe archiv sa mi aktualizoval na poslednu verziu 1.2.3

som z toho jelen ako poziadat o update na premium potreboval by som návod ako pre blbca, box mám len pár mesiacov takze stale sa nieco nove naucim

tu mas komplet popis:

http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=468&t=74033
#6
uz sa mi to podarilo odinstalovat dal som premium verziu zaplatil a cakam na spracovanie platby a naslednu aktualizaciu
#7
Ahoj. Používám ArchivCZSKpremium na VU+ ZERO 4K a i po registraci na kra.sk a zaplaceni předplatného mi v prehravaci stale ukazuhe VIP DAYS -2 a StreamCinema nejde spustit. Můžeš mi někdo poradit?
#8
mas zle zadane udaje pri vypnutom gui teda box v stand-by chod do /etc/enigma2/ cez ftp je tam subor settings ten stiahni do pc, uprav cez poznamkovy blok uloz daj naspet do boxu vypni prijmac a zapni cez zadne tlacidlo, mne to pomohlo, hadzalo mi na konci znak I a neslo mi to
#9
nejde ti poslat ss
#10
prosim enigmu rieste na fore, ktore je urcene pre enigmu....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)