• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi + LocalCast
#1
Dobrý den, 

mám na všechny prosbu, snad mi někdo poradí, když fungovalo ještě WS tak jsem používal Kodi na svém Smartphonu a stramoval jsem filmy a seriály do TV přes Google Chormecast přes aplikaci LocalCast. 

Bohužel od dnešního dne jsem musel zaplatit předplatné na Kra.sk, ale filmy a serialy spustím pouze v telefonu a když to nastreamuji na TV tak mi přes LocalCast nepřehraje jediný soubor. 

Můžete mi prosím poradit? 

Děkuji
  Odpovědět
#2
Taky mi to přestalo fungovat a byl bych rád za radu jak to zase zprovoznit.
  Odpovědět
#3
Toto je zial interna zalezitost KODI. Doplnok SC s tymto nema nic spolocne. Neupdatoval sa nahodou KODI?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
(04.05.2020, 16:10)BBaron Napsal(a): Toto je zial interna zalezitost KODI. Doplnok SC s tymto nema nic spolocne. Neupdatoval sa nahodou KODI?
Mám verzi 18.6. kompilováno 29.2.2020. Přestalo to fungovat přechodem na  kra.sk. Do té doby to fungovalo bez problému.
  Odpovědět
#5
(04.05.2020, 19:43)jizik1 Napsal(a):
(04.05.2020, 16:10)BBaron Napsal(a): Toto je zial interna zalezitost KODI. Doplnok SC s tymto nema nic spolocne. Neupdatoval sa nahodou KODI?
Mám verzi 18.6. kompilováno 29.2.2020. Přestalo to fungovat přechodem na  kra.sk. Do té doby to fungovalo bez problému.
Mám to úplně stejně, od doby přechodu na kra.sk LocalCast přestal přehrávat, dokud to bylo na WS tak vše bez problému.
  Odpovědět
#6
(05.05.2020, 07:39)FoxCZE Napsal(a):
(04.05.2020, 19:43)jizik1 Napsal(a):
(04.05.2020, 16:10)BBaron Napsal(a): Toto je zial interna zalezitost KODI. Doplnok SC s tymto nema nic spolocne. Neupdatoval sa nahodou KODI?
Mám verzi 18.6. kompilováno 29.2.2020. Přestalo to fungovat přechodem na  kra.sk. Do té doby to fungovalo bez problému.
Mám to úplně stejně, od doby přechodu na kra.sk LocalCast přestal přehrávat, dokud to bylo na WS tak vše bez problému.
mam to to iste za posledne tri dni sa posralo co mohlo mam to na tv macbook android aj tv box uz to nefunguje nikde
  Odpovědět
#7
(05.05.2020, 17:30)kutil32 Napsal(a): To je právě ono. SC fungoval dobře. Ale nějaký debil to vše posral. Hlavně, že prachy sebral co jsi předplatili . Ať si říká kdo chce a píše, ale to mi nikdo nerozmluví. Když si něco zaplatím, tak to musí kurva fungovat. A pokud to nefunguje, tak ať to nerozjíždí.
😂😂😂👌
Tomu říkám porozumění psanému textu.
  Odpovědět
#8
Zdravim.V nastaveniach SC mi neukazuje tabulky ziadne..chcem sa prihlasit na kra.sk cez SC a nic tam nemam..preco??poradi niekto please
  Odpovědět
#9
(09.05.2020, 21:38)simis10 Napsal(a): Muze mi kurva nekdo vysvetlit proc se zas vsechno seka?? Mam zaplacenej WS i tu zasranou Kru a filmy se sekaji i v nejnizsi kvalite. Je mi u prdele jestli za to nekdo inkasuje nebo ne ale ja uz zaplatil 1600 kc za oba ucty a za to do pice predpokladam ze mi to pojede.. BBarone je mi u prdele tvoje zahradka i tvuj volnej cas, jestli ses do toho jednou pustil tak laskave zarid at vse faka jak ma.. Ja tady nebudu vyhazovat love jen tak zbuhdarma.. A varuju vsechny chytraky a zastance aby me tu jakkoliv napadali nebo vedly chytry kecy..  Seru vam na ne


chces garantovanu funkcnost a kvalitu? podporu?...chod si pytat za mamou peniaze a zaplat si netflix alebo podobnu sluzbu. Toto vzdy bol a bude komunitny projekt a zalezi na autoroch akym smerom sa bude uberat. Nie si spokojny, nepouzivaj!



Chcem napisat nieco k situacii...SC pouzivam uz od zaciatku ako mnohi uzivatelia. Pred par dnami som prisiel sem na forum hladat riesenie nefuncneho WS. Za 10 minut som nasiel info co a ako, vsetko som nastavil a kupil pol rocny ucet na KRA (ano aj ja mam zaplateny WS na rok!). Vsetko som bez problemov spojazdnil a teraz pouzivam KRA, a myslim ze funcnost je v pohode a bude sa to casom este zlepsovat. Plne stojim za autorom BBaronom nakolko viem co programovanie a debugging obnasa a tiez vzhladom na to, ze za relativne nizku cenu prinasal jeho plugin niekolko rokov velky uzitok..je to proste parada a skladam hold vsetkej jeho praci.
Co ma vsak zarazilo, je to kvantum plačkov na tomto a inych forach. Roky ste za zanedbatelnu cenu sledovali obsah z obrovskej databazy a teraz tu nastal takyto problem...a co ma byt?  Kaslem na 20€. Ak chcem sledovat obsah cez SC zaplatim na novom servery a ideme dalej. Uprimne, nikdy by som nepovedal ze SC prezije tak dlho a bude taky uspesny. Som uz dost stary a vyrastol som na Ccku, wareze a cardsharingu a nekonečných tel. kartách, takže viem ako to chodi. Kludne by som bol za to aby sme bbaronovi obcas prispeli nejakym € za jeho pracu. Ci on za migraciu na novy server nieco ma alebo nema, nie je vobec nasa vec. Jemu sme nikdy nic neplatili. Platili sme si pristup na server WebShare. SC je jeho projekt a ked ho zajtra ukonci, bude to jeho rozhodnutie.

Takze plačkovia..chcete sledovat filmy cez SC? zaplate si pristup na server (ak nemate 20€ chodte pytat od mamy)
Nepaci sa vam nieco na SC?  zaplatte si inu sluzbu..je ich dnes mnoho na vyber (bohužial nie za 20€ ročne!!)...len tu prosim nevypisujte hejty a nadavky na autora, ktory vam doniesol databazu filmov az do obyvacky !!!

PS: najviac sa musim smiat na "podnikateloch" co vsetkym svojim znamym instalovali SC (urcite za odmenu) a teraz tu tiez vyplakavaju, ze co svojim klientom povedia?!
No pravdu..nastala situacia, mozno problem, a podnikanie je o problemoch, ako aj zivot, takze si to riešte.

pozdravujem autora BBarona...skvela praca za tie roky
  Odpovědět
#10
(09.05.2020, 23:35)Alan Napsal(a):
(09.05.2020, 21:38)simis10 Napsal(a): Muze mi kurva nekdo vysvetlit proc se zas vsechno seka?? Mam zaplacenej WS i tu zasranou Kru a filmy se sekaji i v nejnizsi kvalite. Je mi u prdele jestli za to nekdo inkasuje nebo ne ale ja uz zaplatil 1600 kc za oba ucty a za to do pice predpokladam ze mi to pojede.. BBarone je mi u prdele tvoje zahradka i tvuj volnej cas, jestli ses do toho jednou pustil tak laskave zarid at vse faka jak ma.. Ja tady nebudu vyhazovat love jen tak zbuhdarma.. A varuju vsechny chytraky a zastance aby me tu jakkoliv napadali nebo vedly chytry kecy..  Seru vam na ne


chces garantovanu funkcnost a kvalitu? podporu?...chod si pytat za mamou peniaze a zaplat si netflix alebo podobnu sluzbu. Toto vzdy bol a bude komunitny projekt a zalezi na autoroch akym smerom sa bude uberat. Nie si spokojny, nepouzivaj!


So všetkým čo si napísal súhlasím do posednej bodky.Tiež poznám takého chytráka čo to 
Chcem napisat nieco k situacii...SC pouzivam uz od zaciatku ako mnohi uzivatelia. Pred par dnami som prisiel sem na forum hladat riesenie nefuncneho WS. Za 10 minut som nasiel info co a ako, vsetko som nastavil a kupil pol rocny ucet na KRA (ano aj ja mam zaplateny WS na rok!). Vsetko som bez problemov spojazdnil a teraz pouzivam KRA, a myslim ze funcnost je v pohode a bude sa to casom este zlepsovat. Plne stojim za autorom BBaronom nakolko viem co programovanie a debugging obnasa a tiez vzhladom na to, ze za relativne nizku cenu prinasal jeho plugin niekolko rokov velky uzitok..je to proste parada a skladam hold vsetkej jeho praci.
Co ma vsak zarazilo, je to kvantum plačkov na tomto a inych forach. Roky ste za zanedbatelnu cenu sledovali obsah z obrovskej databazy a teraz tu nastal takyto problem...a co ma byt?  Kaslem na 20€. Ak chcem sledovat obsah cez SC zaplatim na novom servery a ideme dalej. Uprimne, nikdy by som nepovedal ze SC prezije tak dlho a bude taky uspesny. Som uz dost stary a vyrastol som na Ccku, wareze a cardsharingu a nekonečných tel. kartách, takže viem ako to chodi. Kludne by som bol za to aby sme bbaronovi obcas prispeli nejakym € za jeho pracu. Ci on za migraciu na novy server nieco ma alebo nema, nie je vobec nasa vec. Jemu sme nikdy nic neplatili. Platili sme si pristup na server WebShare. SC je jeho projekt a ked ho zajtra ukonci, bude to jeho rozhodnutie.

Takze plačkovia..chcete sledovat filmy cez SC? zaplate si pristup na server (ak nemate 20€ chodte pytat od mamy)
Nepaci sa vam nieco na SC?  zaplatte si inu sluzbu..je ich dnes mnoho na vyber (bohužial nie za 20€ ročne!!)...len tu prosim nevypisujte hejty a nadavky na autora, ktory vam doniesol databazu filmov az do obyvacky !!!

PS: najviac sa musim smiat na "podnikateloch" co vsetkym svojim znamym instalovali SC (urcite za odmenu) a teraz tu tiez vyplakavaju, ze co svojim klientom povedia?!
No pravdu..nastala situacia, mozno problem, a podnikanie je o problemoch, ako aj zivot, takze si to riešte.

pozdravujem autora BBarona...skvela praca za tie roky
Plne súhlasím.Tiež poznám takého a teraz mu "trochu"oťažela hlava s toho množstva kamarátskych telefonátov.Tiež som staršia generácia a nemám problém ani s inštaláciou a ani s užívaním doplnku.Dobrá práca Bbaron.Všetko sa časom vyrieši treba trochu trpezlivosti a plačkovia nech navštívia iné "lepšie"platené služby.
  Odpovědět
#11
(09.05.2020, 23:35)Alan Napsal(a):
(09.05.2020, 21:38)simis10 Napsal(a): Muze mi kurva nekdo vysvetlit proc se zas vsechno seka?? Mam zaplacenej WS i tu zasranou Kru a filmy se sekaji i v nejnizsi kvalite. Je mi u prdele jestli za to nekdo inkasuje nebo ne ale ja uz zaplatil 1600 kc za oba ucty a za to do pice predpokladam ze mi to pojede.. BBarone je mi u prdele tvoje zahradka i tvuj volnej cas, jestli ses do toho jednou pustil tak laskave zarid at vse faka jak ma.. Ja tady nebudu vyhazovat love jen tak zbuhdarma.. A varuju vsechny chytraky a zastance aby me tu jakkoliv napadali nebo vedly chytry kecy..  Seru vam na ne


chces garantovanu funkcnost a kvalitu? podporu?...chod si pytat za mamou peniaze a zaplat si netflix alebo podobnu sluzbu. Toto vzdy bol a bude komunitny projekt a zalezi na autoroch akym smerom sa bude uberat. Nie si spokojny, nepouzivaj!



Chcem napisat nieco k situacii...SC pouzivam uz od zaciatku ako mnohi uzivatelia. Pred par dnami som prisiel sem na forum hladat riesenie nefuncneho WS. Za 10 minut som nasiel info co a ako, vsetko som nastavil a kupil pol rocny ucet na KRA (ano aj ja mam zaplateny WS na rok!). Vsetko som bez problemov spojazdnil a teraz pouzivam KRA, a myslim ze funcnost je v pohode a bude sa to casom este zlepsovat. Plne stojim za autorom BBaronom nakolko viem co programovanie a debugging obnasa a tiez vzhladom na to, ze za relativne nizku cenu prinasal jeho plugin niekolko rokov velky uzitok..je to proste parada a skladam hold vsetkej jeho praci.
Co ma vsak zarazilo, je to kvantum plačkov na tomto a inych forach. Roky ste za zanedbatelnu cenu sledovali obsah z obrovskej databazy a teraz tu nastal takyto problem...a co ma byt?  Kaslem na 20€. Ak chcem sledovat obsah cez SC zaplatim na novom servery a ideme dalej. Uprimne, nikdy by som nepovedal ze SC prezije tak dlho a bude taky uspesny. Som uz dost stary a vyrastol som na Ccku, wareze a cardsharingu a nekonečných tel. kartách, takže viem ako to chodi. Kludne by som bol za to aby sme bbaronovi obcas prispeli nejakym € za jeho pracu. Ci on za migraciu na novy server nieco ma alebo nema, nie je vobec nasa vec. Jemu sme nikdy nic neplatili. Platili sme si pristup na server WebShare. SC je jeho projekt a ked ho zajtra ukonci, bude to jeho rozhodnutie.

Takze plačkovia..chcete sledovat filmy cez SC? zaplate si pristup na server (ak nemate 20€ chodte pytat od mamy)
Nepaci sa vam nieco na SC?  zaplatte si inu sluzbu..je ich dnes mnoho na vyber (bohužial nie za 20€ ročne!!)...len tu prosim nevypisujte hejty a nadavky na autora, ktory vam doniesol databazu filmov az do obyvacky !!!

PS: najviac sa musim smiat na "podnikateloch" co vsetkym svojim znamym instalovali SC (urcite za odmenu) a teraz tu tiez vyplakavaju, ze co svojim klientom povedia?!
No pravdu..nastala situacia, mozno problem, a podnikanie je o problemoch, ako aj zivot, takze si to riešte.

pozdravujem autora BBarona...skvela praca za tie roky

Naprostý souhlas. BBaron díky a držím palec ať máš dost trpělivosti!
  Odpovědět
#12
To snad nemyslíš vážně s tím citováním?!
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#13
simis10 ty to v hlave asi nemaš v poriadku zamysli sa nad sebou.Nič si platit nemusel kdo ta nutil.Pako....
  Odpovědět
#14
Alan velmi spravne napisane suhlasim s tebou a Bbaronovi držim palce a pevne nervy.
  Odpovědět
#15
Je tu niekto ochotný co by sa so mnou spojil cez email a pomohol mi s niečím nedá sa mi nič pustiť píše mi to ze sa nedá prihlásiť na kra.sk bud cez email [email protected]
  Odpovědět
#16
Návod máš v odseku Instalace,čemu tam nerozumíš?
  Odpovědět
#17
Aby ses náhodou z těch debilů neudebiloval.

EDIT: Tak koukám, že původní příspěvek od @"uživatel"  zmizel...
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#18
@"uživatel"
A co tak strašného se ti vlastně stalo, že se tu tak děsně rozčiluješ?
Neblbni tvl, praskne ti žilka a je z tebe ležák, a jen kvůli takové blbosti, že sis zrovna dneska nemohl pustit film? To jako vážně? ?

Vem si prášek na nervy, nebo se jdi radši projít, a pak se zamysli, jestli ti to opravdu stojí za to rozčilování.

Kdyby sis totiž místo rozčilování pořádně přečetl, co ti to píše, a na pár kliků odinstaloval doplněk kontextové menu webshare, měl bys během minuty vyřešeno a mohl ses v kliku koukat.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)