Webshare vratit ako download zdroj?!
#1
PODSTATNOU OTAZKOU JE PRECO WEBSHARE NEOSTAVA V PLUGINE SC A NIEJE LIMITOVANY NA DOWNLOAD?

Alebo niekto hackol databazu a zmazal ju Big Grin
  Odpovědět
#2
(03.05.2020, 15:36)xiaomi22 Napsal(a): PODSTATNOU OTAZKOU JE PRECO WEBSHARE NEOSTAVA V PLUGINE SC A NIEJE LIMITOVANY NA DOWNLOAD?

Alebo niekto hackol databazu a zmazal ju Big Grin
Podla všetkého Niekto hackol plugin a BBaron následne WS vymazal , zaplatil som na mesiac teda KRA , ale akosi mi to teraz KRAsne vypisuje že mam pomaly zdroj načítavania , takže to je naozaj KRAsne .


Vo FAQ by mohla byť zmena že už uložiska nejdú súčastne .
  Odpovědět
#3
kutil : jo jo . .je tam napisane , ze bbaronovi hackli databazu , tak ich odstrihol .. Tiez ma to serie .. Radsej by som bol , keby to chvilu bezalo subezne .. Ale taka je dobra .. Vonku zusi virus .. Musime sa prisposobit ..
  Odpovědět
#4
Pytkin Napsal(a):kutil : jo jo . .je tam napisane , ze bbaronovi hackli databazu , tak ich odstrihol .. Tiez ma to serie .. Radsej by som bol , keby to chvilu bezalo subezne .. Ale taka je dobra .. Vonku zusi virus .. Musime sa prisposobit ..
Ja som to myslel ako sarkazmus BBaron sa hackol sam aj zmazal sam tak nech sa nevyhovara, lebo ako som uz napisal načo by komu bola jeho databaza.
Ak by niekto chcel spravit lepsi plugin ako on , musel by sa postarat o doplnanie novych veci lebo ak by len kopiroval bol by vlastne mirrorom databazy.
Ak by niekto chcel presunut aj ulozisko webshare tak by ho to stalo peknu palku.
Ak chcel BBaron a spol. zarobit mohli sa vykaslat na tuto nezmyselnu pracu
a pridat plateny login v nastaveni aj dole na stream-cinema.online
  Odpovědět
#5
Xiaomi22: nevravím že 100% rozumiem tomu čo sa stalo, ale bbaron strávil dni/mesiace/roky tvorbou pluginu ktorý sa pripája na DB filmov, popisov, obrázkov ... vykuchanim jeho pluginu a pokusom / úspešným alebo čiastočne úspešným / niekto zneužil jeho dlhoročnú prácu a chcel alebo spravil svoj plugin ktorý používa tie skopírovane indexy. Aby plugin fungoval tak ako funguje potrebuje tu db indexy akedze ju niekto slohol tak bbaron prestal WS indexovat, a odstrihol WS z pluginu lebo ak by naďalej robil veci tak ako doteraz tak ten niekto, tvorca kópie SC pluginu by z toho ťažil. Filmy v jeho pluginu by pribúdali triedili sa atd. Akosi samé na základe toho že bbaron by upratovalo svoju db pre svoj plugin....
  Odpovědět
#6
JamaSk Napsal(a):tvorca kópie SC pluginu by z toho ťažil.
 ČO BY ŤAŽIL?  Jedine tak bitcoiny ak by dal do svojho pluginu zadarmo červa...
  Odpovědět
#7
Ok podľa teba je priživovanie sa na cudzej práci v poriadku? Podľa mna nie je, je to príživníctvo a ťaženie na úkor iného. Podľa mna, prepáč a neber to osobne, len príživník schvaľuje príživníctvo.
  Odpovědět
#8
To by muselo niečo prv vzniknúť a ešte aj vyhrať nad pôvodnou ponukou. A ak by to bolo o toľko lepšie, že by na to všetci prešli, nebolo by to nič nové . Nebuď idealista na svete sa to deje stále, či už to niekto schvaľuje alebo nie...
  Odpovědět
#9
Ok, beriem. Na svete sa to deje bežne každodenne, a stalo sa pravdepodobne aj tak aj v tejto kauze. A preto reakcia bbarona vypustiť WS bola obrannou reakciou aby naďalej nedochádzalo k priživovanie sa na jeho práci. Čiže za to že my užívatelia a konzumenti bbaronovho pluginu mame momentálne streamy len na novom úložisku ktoré ešte nie je v 100% stave NIE JE bbaronovo zlyhanie či chyba ale práve jeho oprávnená sebeobrana a obrana vlastnej Prace plus dôkaz toho že BFU jeho pluginu mu nie sú ukradnutý ale práve naopak že ten plugin supportuje naďalej a nám konzumentom jeho diela dáva možnosť naďalej pozerať čo chceme kedy chceme a bez reklám.
  Odpovědět
#10
@"JamaSk" no ty vole... chlape, vis kam to pises, jo? Smile Nejsme nahodou trochu pokrytecti, co? Smile

A nikdo nic nehackl, proste se ji pokusil vytezit. Moc cena data to nebyla, kdyz je BBaron smahem vymazal.

A neni treba za vsim hned hledat zly umysl. Existovalo par zajimavych toolu, ktere by z "komunitni databaze" mohly normalne tezit. Treba to udelatko, ktere umoznovalo pomoci ni stahovat z WS cele serie a spravne pojmenovavat soubory do knihovny. No ale ocividne to nebyla tak uplne komunitni vec a nekdo se konkurence prece jen boji.
  Odpovědět
#11
Elenoe nechápem tomu úvodu... píšem tam kde mi to prišlo ako moja osobná reakcia s mojim osobným názorom vhodne ako odpoved na na xiaomiho správu. A k zvyšku, nehľadám v ničom zlý úmysel len Takto si tuto kauzu vysvetľujem a chápem ja. A v mojich očiach ak sa niekto bráni tak by nemal byt za zlého. Btw. Som aj členom toho druhého fóra a prečítal som to tam i tu. Možno tomu celkom nerozumiem ale tym môj príspevok začal predsa. A nedá mi napísať že tak ako na inom fóre robia z bbarona vzor chrapúnstva a sviniara tak som ani tu a ani tam nečítal žeby bbaron očierňoval druhu stranu... pre mna osobne aj to je znakom a malým plus na ktorú stranu sa prikláňam... ale ako píšem to som ja, moje chápanie a moje názory a v tomto všetkom sa všetci ľudia líšime a robí nás to jedinečných ✌️
  Odpovědět
#12
(08.05.2020, 12:06)xiaomi22 Napsal(a):
JamaSk Napsal(a):tvorca kópie SC pluginu by z toho ťažil.
 ČO BY ŤAŽIL?  Jedine tak bitcoiny ak by dal do svojho pluginu zadarmo červa...
Ešte k tomuto , predstav si napríklad, že ten kto tvorí ten sc2.0 na základe a s odkazom cez bbaronove indexy by bol niekto veľmi úzko prepojený na WS alebo priamo človek stojaci za WS .... dávalo by to potom zmysel? Po lopate : človek tvorí a stará sa o niečo pre zábavu a radosť a ten druhý okopirovanim jeho Prace zarobí nemalé peniaze... prečo by sám tvorca nemohol mat nejakú “dohodu” napriamo a takto nepriamo zarábať on ? P.S. Nevravím že to tak je ale ani že nie je, o pravde v tomto prípade viem prd makový a ak tomu tak je tak moje peniaze za úložisko nech radšej idu a stimulujú tvorcu pluginu ako plagiátora...
  Odpovědět
#13
Ja to nemyslel zle Smile Ale prave ze uz to byla jen "odpoved" na "odpoved" na "odpoved", tak to sklouzlo tak, ze's napsal dost divnou vec, tak jsem zkusil, jestli te to taky trkne, kdyz te na to nekdo upozorni.

Ale tak vysvetlim: Vyjadrujes se negativne o prizivnicich, o privlastneni cizi prace, a o tom, jak nekdo z neceho profituje... ale pises to na foru o warezu (tedy o profitovani z cizi umelecke prace), k doplnku, ktery sam "profituje" z vytezovani cizi prace bez placeni (napr. cdfs, kde byly podle vseho take nejake spory) a nebudu zabihat do podrobnosti komu vubec ta DB "autorsky" vlastne patri. Ale podle tveho vyjadreni je tu prizivnik uplne kazdy, mozna i ty sam Smile

Snad to je takhle jasnejsi. Fakt nic ve zlem, jen me ta ironie rozesmala.

(A ten druhy odstavec byl obecne, BBaron sam to podal jako kradez za ucelem zisku a kdovi co, a tak to detinsky smazal, ale to zni jen jako nepotvrzena domnenka, zatimco skutecnost muze byt uplne jinde)

Kdybych chtel na toto tema argumentovat, zacal bych porovnanim s mnoha jinymi sluzbami "zdarma", jejichz ucel prave je, aby byly pouzivany dal... a autor napriklad NewtonsoftJSON nekope kolem sebe jako dite, ze jeho praci pouzivaji ostatni k zisku. Citis se jako prizivnik, ze pouzivas jeho serializer v komercni aplikaci? (Resp. citil by ses, kdybys..?)

BBaron je mozna v nevyhode, ze jakkoliv oficialne zpenezit neoficialni sluzbu je trochu problem. Ale taky ne ze by to neslo. A protoze radeji nechci zabihat do debaty o dobrem a spatnem, pravde a lzi, komunitni praci a chamtivosti, tak zde radeji skoncim.
  Odpovědět
#14
Elenoe OK. Tak trocha som tušil chápal kde tu iróniu vidíš len som nechcel povedať že dosť na tom že všetci čo to používame tak vlastne k....... . Na druhej strane ak sa niekto/majiteľ niečoho ohradí tak nám zmizne trebárs film 😎 z ponuky/ servera. Tuto kauzu chápem tak že v tomto celom systéme kradnutia a okrádania sa tiež majiteľ ohradil a podnikol kroky k tomu aby on nebol okrádaný ... alebo niečo v tom zmysle. Ale áno súhlasím že asi moralizovať v tejto téme je ironické a divne , no ale okradnutý zlodej je tiež vlastne obeť tak isto ako pôvodný vlastník či nie ? ✌️
  Odpovědět
#15
(08.05.2020, 14:31)JamaSk Napsal(a): Ešte k tomuto , predstav si napríklad, že ten kto tvorí ten SC.0 na základe a s odkazom cez bbaronove indexy by bol niekto veľmi úzko prepojený na WS alebo priamo človek stojaci za WS ...
O tom som presvedceny , ze ten co vyraba SC II.0 je dakto z WS, alebo je plateny majitelmi WS .. Ono to dava zmysel, kedze by si u nich uz nikto nekupil dalsie predplatne ..
  Odpovědět
#16
tak potom čo som dnes spustil dokument o Attilovi, des a hrôza, velkosť dokumentu cca 3 GB , a sekanie hadam kazdu minutu, dve, toto tvorcovia pluginu chceli docieliť ? Ved ten KRA server nestíha vobec !!!! Sad Sad Sad Večer je to nepozeratelne, myslím že týmto im rapidne bude ubudať platitelov, ešte raz  hrôôôôza Sad Sad Sad
  Odpovědět
#17
@"maros30" 

Citace:toto tvorcovia pluginu chceli docieliť ? Sad Sad Sad  ...ešte raz  hrôôôôza Sad Sad Sad


nepripomína vám to niečo z nedávnej, hm, minulosti ?

@slota
Citace:Toto chceme my? Slováci , aby sme sa my učili Očenáš po maďarsky? Tak to teda nie.  Sad Sad Sad
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)