• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunkčný StreamCinema ??!
#21
Neviem absolútne čo mám s tým robiť. Nie som na tieto veci, ale je to úplne nefer. A to neserie určite iba mňa. Týždeň dozadu som platil VIP na rok na webshare.cz a teraz absolútne neviem čo mám robiť.
#22
Tak cul zaplat na kra.sk, aktivuj, nahod udaje a ides
#23
Dexter13 a máš okrem tej machrovskej benevolentnej odpovede aj úplne normálnu? Každý nieje technický zručný na tieto veci.
#24
Zaplat na kra
Chod na kra do poukazky aktivovat
Zadaj login z kra do doplnku sc
Malo by ist
#25
(05.05.2020, 22:36)Milky100 Napsal(a): Dexter13 a máš okrem tej machrovskej benevolentnej odpovede aj úplne normálnu? Každý nieje technický zručný na tieto veci.
sorry za dalsiu otazku, ktora ti nepomoze..ked nie si taky technicky zrucny, ako si si nainstaloval addon do kodi ked sa nevies zaregistrovat na stranke a zaplatit si predplatne? kto ti rozbehal sc a ws ucet?

1. chod na kra.sk
2. urob si registraciu
3. zaplat si lubovolne predplatne
4. zadaj kod na aktivaciu
5. v nastaveni addonu nahod registracne udaje z kra.sk, s ktorymi sa prihlasujes
6. uzivaj si obsah
#26
Boha jeho, webshare jsem oželel. Na kra.sk jsem se zaregistroval, zaplatil a vše až do teď běželo. Ale chci pustit další díl seriálu (Strem Cinema) přímo teď a kolečko se točí jak debilní a místo načtení filmu to opět skočí na výběr dílů. Hele budu upřímný. Klobouk dolů kdo tohle vše rozhejbava aby to fungovalo. Ale může mi někdo vysvětlit proč každý den je prostě nějaký problém? Když to vezmu zpětně tam kde to běželo před tím, tak to bylo opravdu pro hlupáky. Zapnuto a jede to. Takže teď fakt nepobírám co se děje a myslím si že převážná část lidí se ptá také proč. Chápu že mě tady pošle nějaký chytrák někam, ale případný vzkaz pro chytráka mám taky. Hele, každý není jako ty. A ty zase neumíš jiné věci. Tak se prosím vžijte i do normálních smrtelníků co si chtějí u TV oddychnout a neskládat každý večer maturitu. Díky a s pozdravem Erik
#27
kurva ale jste rychlo vymazali muj prispevek, jebat vasz takým forem :p proste tady nemuže být žádna kritika Big Grin fuck off Bbaron...
#28
Gak31 rozbehal mi to pánko ktorý mi predával android krabičku. Teraz bude umenie ho zasa zháňať kým bude môcť prísť s tým niečo spraviť. Ved toto není normálne. Človek je z toho všetkého až znechutený......
#29
Bbaron prosím ťa porad čo s tým, už som z toho fakt zúfalí. Ďakujem.....
#30
treba pockat ... je tam problem a riesi sa.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)