• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
webshare
#1
Zdravím,

Zaujímalo by ma prečo skončilo fungovanie na webshare ? načo som si to platil na rok ked ste sa rozhodli to zmeniť ? To za tyzden aj KRA skončí a prejdete na dalsiu spolocnost ? načo mi je teraz 10ks zaplatených webshare na rok ?
#2
na to sa pýtaj autora doplnku -BBaron Smile o čo mu išlo, aj keď asi sa dá dovtípiť,  nič by som proti tomu nemal , keby jeho alternatíva bola podobne kvalitná ako webshare
#3
(04.05.2020, 09:15)golsat Napsal(a): Zdravím,

Zaujímalo by ma prečo skončilo fungovanie na webshare ? načo som si to platil na rok ked ste sa rozhodli to zmeniť ? To za tyzden aj KRA skončí a prejdete na dalsiu spolocnost ? načo mi je teraz 10ks zaplatených webshare na rok ?
1. Až si nasadíš zpátky hlavu na krk, tak si uvědomíš, že není třeba zakládat nové téma a stačí si přečíst celé fórum.
2. Stream Cinema je doplněk a webshare je uložiště.
3. To že máš 10registrovaných účtů po celé republice na rok je taky tvoje věc, škoda že to nemáš na 3roky jako někteří a pak si stěžují.
4. To že každý tu píše jako by to byla povinnost dělat nějaký doplněk pro všechny automaticky s hodinovou údržbou a ještě to nejede pouze podotýkám pouze víkend a lidi jsou z toho v prdeli.
5. Možná opravdu potřebujeme tento doplněk vypnout tak na 1rok, ať si každý uvědomí co jsme měli a dostanou trochu pokory.
6. Za ty roky co doplněk jede, jste si ani neuvědomili kolik peněz jste ušetřili a jakou nabídku jste měli a teď ještě pindáte.

A to že lidi vypisujou tyhle stížnosti (nesmyslné) i po jiných fórech a webech, tak bude jen jeden problém a to, že zakážou komplet vše a bude leda tak h...o.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)