• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbaron
#41
Čiže našiel si faktúry, fotky bbarona a majiteľa kra.sk spolu na pive a podobné dôkazy?
Že údajne bývajú pár domov od seba alebo stránka kra.sk bola na doméne bbaron.sk nič nedokazuje. Možno sa poznajú. A?
Snažím sa len pochopiť aký problém majú niektorí s bbaronom.
Najviac kričia tí, čo zarábali na SC + WS (alebo na WS) a ostatné ovce idú za tým čo kričí najviac? Alebo ako to je?
Nevidel som dôkaz, že kra.sk je proxy ani, že bbaron zarába na migrácii z WS na kra.sk.
#42
@"cache" vsetko zle je na nieco dobre nie?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#43
(04.05.2020, 20:11)yanick Napsal(a): Nevidel som dôkaz, že kra.sk je proxy ani, že bbaron zarába na migrácii z WS na kra.sk.

Tak proc tady pred ocima mizi cela vlakna, ktera mu nehraji do karet. Cenzura jak prase.
#44
ako mne je šumafuk že sú ľudua nasr.... pre mňa BBaron a Pali zostanú dvaja ľudia, ktorí dali do pluginu strašne veľa svojho času a srdce a to je pre mňa priorita

žabomyšie vojny vždy boli sú a budú to je daň virtuálneho sveta, kde je každý z poza obrazovky hrdina keďže ho nie je vidieť a nikto nevie čo je zač

nech sa stalo čokoľvek či už dobré alebo zlé tak mňa najviac vytočilo, keď už si tu kde kto dovolí vyťahovať na verejnosť súkromie človeka či už tie zdroje sú alebo nie sú verejné, to sa jednoducho nerobí a je mi smutno z toho aká zloba, hejtovanie a nenávisť, dokáže vzniknúť vypnutím nejakej služby zadara

a nemôžem si pomôcť ale osobne mám pocit, že najväčší "hejteri" alias ublížení sú takí, ktorí na StreamCineme zarábali

ono sa ťažko vysvetľuje ľuďom, ktorým sa za úplatu nainštalovalo kodi s doplnkom, sem tam za nejaké drobné sa to neznalým ľuďom zase updatlo, pritom som presvedčená, že títo nikdy nikde ničím chalanom neprispeli, odrazu musia kopec ľuďom vysvetľovať, že to nefunguje a ani nebude no a nehovoriac o tom, že aj im samotným tým pádom vyschol rybník a budú si musieť nájsť "ľahké" privyrobenie si inde

život ide ďalej všetko zlé je vždy aj na niečo dobré
ako sa hovorí tam kde niečo končí opäť niečo nové začína

a keby ste sa chalani po tejto nechutnej "vojne" na celé SC vykašlali vôbec by som nečudovala zdravie máme len jedno a rodinu a najbližších takisto

držte sa všetci, ktorí za projektom stoja, lebo bbaron a pali sú takí najznámejší ale určite sa na doplnku podieľalo kopec iných chalanov, a ďakujem za to že ste boli, ste a hádam aj budete
#45
@"kodiman" toto je forum na podporu pluginu stream cinema, nie na ohovaranie ... na ohovaranie si najdi ine forum. Nechce sa mi tu stale dokola riesit hluposti. Som tu nato, aby som pomahal ludom s doplnkom. Ak je tu kopec prispevkov, ktore nikam nevedu, tak ich proste mazem. "Konkurencny" plugin s webshare si uz "ukradol" data ... tak nech si spravia aspon nieco vlastne a nech si hladaju "fanusikov" tak ako ja pred rokmi pekne od 0.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#46
Ako v pohode. Je mi fakt jedno ci idem cez WS, alebo kra. ten mesiac, dva, co mam ws zaplatene osrat. Len @bbaron, na kra by ste mali pridat platbu cez bitcoiny alebo paysafe, alebo sms. Kartou taketo veci ani omylom. Dovtedy aj ked nerad, lebo si spravil fakt fajn plugin a doprajem ti z toho zisk, SC2.
#47
Jako načetl jsem toho dost a i přes to nerozumím...Proč se WEBSH. odřízl...? = pokud pominu pohled "vydelat".
#48
(04.05.2020, 20:30)kodiman Napsal(a):
(04.05.2020, 20:11)yanick Napsal(a): Nevidel som dôkaz, že kra.sk je proxy ani, že bbaron zarába na migrácii z WS na kra.sk.

Tak proc tady pred ocima mizi cela vlakna, ktera mu nehraji do karet. Cenzura jak prase.
Úprimne, viem o 2 takých vláknach a tie nemali väčšiu výpovednú hodnotu ako Lorem Ipsum


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)