• 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako instalovat/aktualizovat SC
@"davca38" vo verzii 2.1.5 bol bug, dnes som vyhodil von update a malo by to znova fungovat
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" , ahoj, ospravedlňujem sa, že tému "prelinkúvam" tu (môžeš potom príspevok zmazať), len som chcel upozorniť, že problém trvá: https://forum.cder.sk/thread-586-post-9267.html#pid9267

Dík.
  Odpovědět
(04.05.2020, 16:17)BBaron Napsal(a): Ako instalovat SC?
Jednoduchy video navod pre KODI 18 a skin ESTUARY (zakladny skin) https://bit.ly/sc-get.
Jednoduchy video navod pre KODI 17 a skin ESTUARY (zakladny skin) 


Subor s repozitarom najdete na adrese https://cder.sk/repository.cder.sk-1.0.2.zip.
Načo mi je toto, keď je vymazané?
  Odpovědět
zdravím satelit s enigma2 octagon 8008 a kodi 18.9, jde do toho nějak dostat SC ?  pokus instalace z repa končí chybou v instalaci doplnků, kodi jede na python 2.xx , a doplnky chcou python 3.xx.
je někde možnost nainstalovat CS pro pythoon 2.xx ???
verze kodi změnit nejde, SCC jede ok
děkuji za nějaké řešení
  Odpovědět
Skús archivczsk alebo archivczsk premium tam ide aj SC a úplne krásne, keď som ja skúšal na Dreamboxe v Kodi,SC išla dobre bez väčších problémov ale teraz už nemám kodi v Dreamboxe.
  Odpovědět
@"Tomo14877" sa stava ze ked sa nieco nepaci Youtube tak to video odstrania
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
(04.01.2023, 01:40)tigana1981 Napsal(a): Skús archivczsk alebo archivczsk premium tam ide aj SC a úplne krásne, keď som ja skúšal na Dreamboxe v Kodi,SC išla dobre bez väčších problémov ale teraz už nemám kodi v Dreamboxe.
O archiv cz vím, používám. Jenže kodi je graficky někde jinde, tak bych rád rozjel SC v kodi 18.9 pokud je to možné, v minulosti to jistě možné bylo Smile jde jen o to dostat tam nějakou python 2.x verzi SC, pokud se nachází v nějakém dostupném repu, případně jestli neleží někde v zipu ...
  Odpovědět
Keď budem mať chvíľku, tak si skúsim do môjho Dreamboxu nainštalovať kodi. Máš pravdu kodi je niekde úplne inde čo sa týka grafiky ale v enigme2 to poriadne nefunguje a nie je na to vstavané.Mal som nainštalovaný aj android v dreambox one ale nebolo to stále ONO. ako v android boxe alebo PC.
  Odpovědět
@"tigana1981" ak chces instalovat kodi do E2 tak jedine na takom zariadeni čo ma procesor Hisilicn inak to nemá zmysel tam davat ak mas na tvojom dreamboxe cpu broadkom tak to ani neskusaj, nakolko pouziva prehravac z E2 a to je nanič, na rozdiel co pouzivaju prijimace z cpu hisilicon, tam sa pouziva prhravac v kodi hisiliconplayer a ten je totozny ako ma klasicke kodi, @"R3ady" ten ma prijimac z cpu hisilicon
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Ja som Kodi už mal nainštalované v DreamboxOne a SC tam išla bez väčších problémov a prehralo mi to všetky filmy čo som spustil, ale problém bol v tom že na ňom šli len niektoré Skiny a občas sa zaseklo Kodi a pomohol len reštart boxu. Nikdy sa ale nezaseklo pri pozeraní filmu. Teraz sa veľa vecí zmenilo tak to skúsim ešte raz a uvidím.
  Odpovědět
jo jo kodi v enigmách není pravé ořechové, ale službu to s hisiliconem splní dobře, zatím to přehrálo vše co jsem tomu zadal na SCC , ale chtel bych rozchodit i ten SC
když s tím člověk dělá divočiny v menu tak se to rádo kousne ...
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)