• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem s rýchlosťou na Kra.sk
#1
Zdravím, máte rovnaký problém s rýchlosťou kra.sk, je veľmi ťažké pozerať väčší stream bez sekania. 20-30-40gb streamy isli v pohode, teraz je problém aj s menším pod 20gb. Intetemt rýchlosť 100mbps, odskúšané aj na TV andriod app aj na xbox one s,vsade laguje jak... Je to len dočasný problém?
#2
ano je to zatial docasny problem ... aspon dufam ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#3
Co sa tyka problemom s prehravanim, evidujem aj ja. Vcera som skusal 5 GB stream, ktory sa sekol asi po 5 minutach. Pri starom ulozisku nebol u mna problem ani s viac ako 20 GB streamami. Po znizeni kvality na cca 2 GB to islo v pohode.

Verim ze je to len docasny problem a vsetko sa vyriesi. Urcite tomu dam cas. Myslim, ze si to BBaron zasluzi.
#4
Nuž, ja moc trpezlivý človek niesom. Aj keď tomu rozumiem. A keď si vezmeme aká je situácia, koľko trvá delivery time, koľko trvá to spojazdniť a zapojiť aby všetko fungovalo a zvládlo nápor downloadu. Myslím ze pár týždňov budeme suchat nohami...
#5
Tiež mám ten istý problém s rýchlosťou 
Skúšal som aj 4gb stream aj väčší vždy to iste seká to po pár minútach pozerania 
Internet mám dobrý 
Asi sú preťažené servery :/
#6
jen docasny problem: kazdy den mezi 18h-pulnoci. Staci se vyhnout tomuto oknu. Nejakej cicmunda tu hlasil, ze v 7h rano to bezi vyborne. Toz tak.
#7
(04.05.2020, 22:35)Elenoe Napsal(a): jen docasny problem: kazdy den mezi 18h-pulnoci. Staci se vyhnout tomuto oknu. Nejakej cicmunda tu hlasil, ze v 7h rano to bezi vyborne. Toz tak.
Vyhnut 18-0.00, 😂 dobry for
#8
v nedelu to neslo vobec ani poobede,ani v noci.... ani 2GB stream
#9
Od začátku problému na SC jsem zaplatil kra.sk a vše jede jak má....... nikdy jsem neměl rychlostní problémy (50mbit od o2) jsem sice lajk, ale mam dojem že by vám pomohl aress wizard na zvýšení paměti načítání. Používám již od začátku co využívám kodi....... kodi umí načítat jen cca 90mb a po zvýšení na cca500 vše v pořádku. Načítá se dost dopředu natolik že zhoršenou rakci serveru nepoznáte.... jak říkam včera i dnes ( i teď ) v naprostém pořádku ( koukám jen tedy na 1080p ale vše maká jak má)
2x box X88 Pro X3 - CoreELEC, 1x - x96mini - CoreELEC, 2x - win10, 1x - MacBook PRO.............. děkuji za super doplněk!
#10
Somarina nejde to ako ma, cache mám upravené pomocou xml priamo v kodi, používam vpn a stream nepustí viac ako 5gb, všetko seká.
#11
Zdravim,chcem sa opytat tym ze webshare uz nepodporuje SC a ide to iba cez Kra.sk znamena to že v zahraničí sme SC už dopozerali??
#12
Ja pozerám z UK, ale na kra.sk sa neregnes zo zahraničia bohužiaľ, ale ak používaš vpn pôjde. Ti v pohode.
#13
Mám apple tv takze je to zlozite s vpn ale dakujem
#14
Zaplatil jsem si ucet a musim rict, ze nic moc. Urcite se to casem zlepsi, je to preci jen nova sluzba udelana kvuli tomu, aby Barron neco videlal, coz mu nezazlivam. Ale pokud to potrva dlouho, tak zvolim novy sc, ktery uz jede v pohode. Kra se mi sekalo i u 720p serialu, sice jen parkrat, ale bylo to tam. 4k 50gb film se sekal snad kazdych 5 sekund.
#15
Vpn potrebujes jen pro registraci. Samotne koukani by uz melo jit bez nutnosti byt v czsk Smile
#16
Ale vpn je dobra aj pozeranie streamov Smile ma to viac ucelov samozrejme
#17
alebo namiesto VPN poziadaj rodinu, ktora ta zaregistruje, to bude asi jednoduchsie nie?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#18
@Bbaron Aj to sú možnosti, však kto pomôže sk nie rodina Smile a čo ten pomalý download? Ako to vyzerá? diky za infom
#19
Pomalý download je snad ještě pomalejší :-D
#20
Mne sa včera stal zvláštny problém: vybral som si Homeland, nová séria, 4tá časť, prvý stream v poradí, hodnú chvíľu sa to načítavalo a nakoniec sa spustil úplne iný seriál. Netuším aký, nechcelo sa mi to zisťovať. Pri výbere druhého streamu už išlo v poriadku. Mám 300mbit pre info a player na LANke.
Vero 4K+ / Kodi 18.6 / LAN+optika 300MBit


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)