• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Divne premenne v kodi
#1
Na kolko bolo uzavrete vlakno aby som nemohol reagovat tak ragujem tu.

[Obrázek: qTqYvxq.png]
[Obrázek: MGGZtge.png]

Len dodam, ze v logu z WS ked to este islo ku pripojeniu je OS Windows XP (moja IP aby nevznikol omyl), ktory ovsem nepouzivam. To znamena ze hento sa ma tvarit ako user agent avsak sa tak nechova na kolko v logu WS sa pripojenie javi uplne inak.

EDIT (PS):  Na kolko ze si nemoralne zneuzil doveru administratorov XBMC CZ komunity tak som zo zvedavosti ako daleko siaha tato tvoja stranka veci. Dalej som zistil ze hesla su ulozene ako PLAIN text a to som len omocil prsty noh pri zistovani.
  Odpovědět
#2
prve okno je URL, ktora smeruje na webshare, takze ku mne nic nejde
druhe okno, zoberiem si "basename" z prehravaneho suboru (url na webshare) takze z http://......../nazov.mkv dostanem "len" nazov.mkv nechapem s cim tu mas problem ... nasledne sa ten nazov suboru zaloguje u teba v kodi.log, ktory sa aj tak zmaze
tretie okno s webshare absolutne nechapem ... to je web webshare, co ja s tym mam?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Prve okno: aby si videl ktora premenna
Druhe okno: to co hovoris nezodpoveda lebo k _filename je pribalena okrem nazovu suboru aj druha cast stringu a ten string nepochadza z WS
Tretie okno: ak by sme povedali ze cast zo pridaneho stringu he user agent, preco potom je identifikacia ako Windows XP
  Odpovědět
#4
Aniž bych se přikláněl na tu či onu stranu.., moje domněnka je, že se jako "Firefox 3 na OS Windows XP" prezentuje pro WebSahre Kodi na některých Android krabičkách. Já jich mám více s Android 7.x a na nástěnce WS mám právě takové identifikace prohlížeče, jako máš ty na druhém screenu, vše se svou IP adresou.
Dealdig BOXD6, Amlogic S912, 3GB RAM, Gbit LAN, Android 7.1.2, Kodi 18.6 - Samsung UE48H6200AK
Tanix TX9 Pro, Amlogic S912, 3GB RAM, Gbit LAN, Android 7.1.2, Kodi 18.6 - LG 42PJ650
  Odpovědět
#5
(04.05.2020, 22:56)ZeKeZeKe Napsal(a): Aniž bych se přikláněl na tu či onu stranu.., moje domněnka je, že se jako "Firefox 3 na OS Windows XP" prezentuje pro WebSahre Kodi na některých Android krabičkách. Já jich mám více s Android 7.x a na nástěnce WS mám právě takové identifikace prohlížeče, jako máš ty na druhém screenu, vše se svou IP adresou.

vies zacinam byt paranoicky. vies ked niekdo raz zneuzije doveru tak ako BBaron a XMBC komunita tak to ma aj dopady. je mozne ze si len nieco domyslam. ale tak ci tak to nemeni ze premenne v kodi su divno spravene a otazka znie preco.
  Odpovědět
#6
tak to nepouzivaj ... ten string s "dovernymi informaciami" sa posiela do KODI ako USER AGENT. Posiela sa to aj sen na forum, tak pozor na to! Trocha nerozumiem tomu "zneuzitiu" kedze sa to posiela na serveri webshare.cz ... user agent je proste "klasika" neda da podla toho moc identifikovat...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
tak asi som to konene pochopil o co ti ide/islo. Ked mi napisal jeden znami, ze ci naozaj proxujeme vsetko z webshare, lebo ze jemu sa v zozname na webshare zobrazili nejake divne IPcky. Tak som sa pozrel na moje konto na webshare a tiez som tam mal divne IP s Windows 10 z 3.5. ale ja ziadne win nemam.
   
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
Mne to tiež píše "Kodi na OS Windows" hoci žiadne Kodi na Win10 nemám nainštalované. Ale sú to moje IP a pravdepodobne som niečo sťahoval z prehliadača na stránke Webshare. (takže je to v poriadku)
  Odpovědět
#9
Moje teorie je ze to dela TV - mam tam winXP taky a to i kdyz pustim z webshare pres jiny plugin. Takze klidek :-)
  Odpovědět
#10
Stačí keď sa v prehliadači odhlásite z Webshare a potom znova prihlásite. Potom pozrite na nástenku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)