• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webshare & SC
#1
Ahoj BBaron,
chápu tvé rozčilení, že ti někdo vykradl DB, tvé kvalitní a dlouhodobé práce. Chtěl bych ti nabídnout finanční odměnu za to, že by jsi to pro webshare zase povolil. Klidně pouze pro ty, kteří by byly ochotní tě za tvojí práci odměnit. Děkuji, že alespoň zvážíš mojí nabídku a třeba se další přidají.
#2
Ahoj
Ja by som sa urcite pridal k tomuto navrhu. Podla mna by to bolo ferove.
#3
(04.05.2020, 19:20)jirina0007 Napsal(a):
(04.05.2020, 19:12)rakosnicek Napsal(a): Ahoj BBaron,
chápu tvé rozčilení, že ti někdo vykradl DB, tvé kvalitní a dlouhodobé práce. Chtěl bych ti nabídnout finanční odměnu za to, že by jsi to pro webshare zase povolil. Klidně pouze pro ty, kteří by byly ochotní tě za tvojí práci odměnit. Děkuji, že alespoň zvážíš mojí nabídku a třeba se další přidají.
Původně jsem měl stejný záměr, ale po prostudování všech okolností a vlastním osobním dohledání vazeb a souvislostí na kra.sk jsem z tohoto velmi brzy vystřízlivěl.... Rakosníčku, hledej jinde, zde už pšenka nepokvete...  Alternativní plugin pro webshare je už na světě
Pro bbarona bych chtěl vzkázat, že by nebyl problém použít nějaké tlačítko donate. Tvůj plugin byl velmi propracovaný a kvalitní a spousty lidí by to ocenilo včetně mě! ! !, takle ale ne... A klepat se, že se předplatné na kra jen tak z ničeho nic jen tak vypaří, to fakt nechci...  

To "nějaké tlačítko donate" bolo cely cas k dispozicii na fore. Takze otazka je, kolko krat si na to tlacitko donate klikol za cely cas existencie doplnku. Asi pozname odpoved. Pre urcity typ ludi to bohuzial skonci len pri tom zamere a skutek utek.
#4
ja som to vsetko zmazal ... nemam co vrati.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)