• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webshare & SC
#1
(BBARON) prosim nezamykat temu, znazim sa o len volnu diskusiu

Vratim sa k mojej povodnej otazke. Co sa stalo z podporou WS vo SC plug-ine?  Verim ze ty ako tvorca si napovolanejsi odpovedat na tuto otazku.
Asi vies ze WS urobil v marci kampan na dlhodobe predplatne co vela ludi urcite vyuzilo (ako ja) a zrazu sa podpora WS vo SC skocila.
Rad by som len vedel preco sa tak stalo a verim ze si na to mal dobry dovod.  

Confused
#2
Toto som písal do iného vlákna:

(04.05.2020, 21:02)kralovicek Napsal(a): Jako načetl jsem toho dost a i přes to nerozumím...Proč se WEBSH. odřízl...? = pokud pominu pohled "vydelat".
Ja to chápem tak, že SC nie je ani tak plugin do Kodi, ako katalóg (databáza). Je tam zoznam s odkazmi na zdroj, popisy k filmom, obrázky a pod. Tento katalóg je vlastne to prečo používame SC a prečo je SC taká obľúbená. A na katalógu bolo pravdepodobne najviac práce. Plugin je zobrazovač a Kodi je platforma.

A túto databázu sa ktosi pokúsil ukradnúť.
To je všetko čo viem a myslím, že je to viac-menej všetko čo bolo zverejnené. Zvyšok sú dohady a konšpirácie.
(opravte ma ak sa mýlim)
#3
@"BBaron" kedze je tu priestor kde diskutovat o SC plugine, nedas nam tvoje vysvetlenie co sa stalo a ako posledna zmena prispeje k tomu aby sme dalej
spokojne stremovali ako doteraz?
#4
Ahoj,
Tak jsem si dal cteci hodinku po dvou forech a nestacim se divit...chapu, ze vzniklo spousty konspiracnich teorii, ale fakta jsou jasna. BBaron s "tymem" odvedl opravdu velky kus uctihodne prace nekomercnim zpusobem "a to se ceni pane Mara" !!! Velke diky !!!
Pokud to dobre chapu, konflikt vzninul mezi forem/repository a tymem SC... WS s tim dle meho nema nic spolecneho a diky pluginu si prisel opravdu na slusnou castku. Naopak, tim ze ho tym SC odriznul o ty penize zrejme prijde ?! To uz ale zachazim take do tech konspiracnich teorii :-))) Jestli je WS jako tichy rukojmi, je jeste moznost, ze bude podporovan ? Preci asi nebylo jednoduche predelat vsechny linky z WS do Kra.sk ?! Joo, nejsem zadny prodejce z WS :-) ale mam tam jeste nejaky kredit, a sosat offline se mi to fakt nechce...
#5
Lidi naučte se číst, je to tady vysvětlené x-krát, včetně stanoviska BBarona, tak nebuďte líní a čtěte.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)