• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN
#1
Vážení,

předem se omlouvám, že tento problém nemám načtený z "jiných" fór, nicméně ani na tomto zbrusu novém jsem odpověď nenašel.

Před chvílí, několik dní po aktualizaci SC na 1.3.26 a několik minut po zakoupení předplatného na Krásce, se mi začal zjevovat namísto kýženého obsahu pouze BAN 2. Jsem si téměř jistý, že jsem IP adresu nezměnil, resp. stalo by se tak poprvé za několik let u mého stálého poskytovatele internetu. A SC používám pouze na jediném zařízení.

Pochopitelně mě to trápí a rád bych se takové nálepky zbavil, ba co víc znal důvod této nevole, abych se mohl v budoucnu podobnému nevhodnému chování obloukem vyhnout.

Předem děkuji za rady a přeji krásný večer!
  Odpovědět
#2
skus to teraz....bola tam jedna IP zablokovana.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Děkuji za opravdu rychlou odpověď.

Bohužel i po několikerém restartu KODI je to stále stejné - BAN 2. Tyto příspěvky píšu ze stejné IP adresy, pokud ji ve fóru vidíte.
  Odpovědět
#4
aka je ta IP?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
ano, to je ta IP ... tu som povolil ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
Už to vidím. Kontroloval jsem to v sekcích Novinky a Novinky dabované, které mám vypíchnuté, a tam stále dostávám BAN 2 (jak u filmů, tak seriálů). Kdekoli jinde to však již funguje.
Rád bych Vás i přesto požádal o prověření, proč se tak v těchto dvou sekcích děje, zda se jedná čistě o problém přístupu z mé IP adresy, nebo je to způsobeno nějakou chybou v doplňku - avšak kromě přihlašovacích údajů jsem v poslední době žádné jiné nastavení neměnil.

Ještě jednou děkuji, přeji klidnou noc a buďte zdráv!
  Odpovědět
#7
je to asi cache ,.. snad sa to po hodine "opravi"
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
Potvrzuji, že dnes ráno jsem již všechny sekce viděl zcela jasně.

Děkuji za pomoc a přeji Vám pevné zdraví!
  Odpovědět
#9
Zdravím priatelia - mám rovnaký problém - po nastavení a aktualizácii Doplnkov sa mi zobrazuje opakovanew BAN 2. Prosím o pomoc. Ďakujem.
  Odpovědět
#10
aka je IP?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#11
Som sa dnes registroval do kra.sk, v Nastaveniach som zadal registr. údaje správne, IP adresu mám stále rovnakú - idem cez Router a nič som nemenil.
  Odpovědět
#12
(05.05.2020, 19:42)BBaron Napsal(a): aka je IP?
na nastavení routeru som nasiel :  10.101.64.201 , ale netuším či to je to, čo je vonku vidieť
  Odpovědět
#13
(05.05.2020, 19:46)PaloV1971 Napsal(a):
(05.05.2020, 19:42)BBaron Napsal(a): aka je IP?
na nastavení routeru som nasiel :  10.101.64.201 , ale netuším či to je to, čo je vonku vidieť
a este na SpeetTest.net píše IP 109.105.93.3
  Odpovědět
#14
Ahojte.

Tiez som sa regol, kupil KRA.SK ucet a reku idem pozriet co je nove. A mam BAN2, mozem poprosit o uvolnenie? Co je dovod, nech sa mi toto nedeje.
Alebo mam pockat nejaky cas napr hodinu pre vyprsanie BANu?
  Odpovědět
#15
@"PaloV1971" tuto IP nevidim medzi chod na: https://www.whatismyip.com/ a tam zistis aka je tvoja verejna IP. Tu sem potom hod....
@"vladom" pre teba plati to iste.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#16
moja je 84.245.120.20.
Mam potom zmazat cache?
  Odpovědět
#17
@"vladom" skus zmazat cache/restart KODI a snad to pojde...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#18
(05.05.2020, 20:33)BBaron Napsal(a): @"PaloV1971"  tuto IP nevidim medzi chod na: https://www.whatismyip.com/ a tam zistis aka je tvoja verejna IP. Tu sem potom hod....
@"vladom" pre teba plati to iste.
  • My Public IPv4 is: 109.105.39.3

  • My Public IPv6 is: Not Detected

  • Location: Brno, JM CZ [url=https://www.whatismyip.com/ip-address-geolocation-incorrect/?iref=home][/url]

  • ISP: FTTH Nat
....  A TERAZ PÍŠE SERVER ERROR Sad
  Odpovědět
#19
@"BBaron" zmazal som kese, restartol KODI a uz to ide. Dakujem!
  Odpovědět
#20
@BBaron mohu poprosit o radu? Mam uplne stejny problem, divame se doma pouze na wifi a najednou BAN 2. Nyni uz se ukazuje pri spusteni SC pouze "server error". Moje IP je 82.142.89.203
Az doted jsme nemeli zadny problem, ktery bychom si nevyresili. Predem diky.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)