• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Chyba pripojenia" v kazdom pod-menu, na kazdom zariadeni
#1
Skoncil som sledovnie jednej epizody serialu a ked som chcem zapnut nasledovnu (okamzite, po par sekundach), vypisalo "chyba pripojenia". Odvtedy sa uz neda nic spustit, nic vyhladat, jednoducho SC uz pri vsetkom vracia "chyba pripojenia". Navyse mi to robi na mobile aj na telke, takze asi to nebude chyba zariadenia/instalacie. Internet mi funguje bez problemov. Mam pocit, ze sa nieco stalo so serverom alebo mojim SC kontom? Prosim poradte. Vopred vdaka!


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#2
Aj mne to pise
  Odpovědět
#3
Aj mne aj kamosovi to pise, kde je chyba?
  Odpovědět
#4
Neviem, asi im nejde server
  Odpovědět
#5
(31.05.2024, 00:35)SC_lover Napsal(a): Skoncil som sledovnie jednej epizody serialu a ked som chcem zapnut nasledovnu (okamzite, po par sekundach), vypisalo "chyba pripojenia". Odvtedy sa uz neda nic spustit, nic vyhladat, jednoducho SC uz pri vsetkom vracia "chyba pripojenia". Navyse mi to robi na mobile aj na telke, takze asi to nebude chyba zariadenia/instalacie. Internet mi funguje bez problemov. Mam pocit, ze sa nieco stalo so serverom alebo mojim SC kontom? Prosim poradte. Vopred vdaka!
Vyzera to tak, ze https://stream-cinema.online nie je dostupna. Takze je problem na strane servera.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)