• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trakt.tv (Integrace přímo v doplňku)
#1
Zdravím, chci se jen zeptat... Po čase zkouším doplněk Stream Cinema CZ SK a hned jsem narazil na problém ohledně integrace s Trakt.tv. Když projíždím např novinky a chtěl bych si přidat film do seznamu v Trakt.tv, tak tam žádnou možnost co se týče přidání nevidím, zde to nejde přímo z doplňku? Vím, že dřív to šlo, tak jestli je chyba někde u mě v nastavení? I když nikde jsem si žádné možnosti nevšiml... Samozřejmě vím, že to jde přes aplikaci Trakt v mobilu, ale zde jsem si jen vytvořil seznamy a filmy jsem si přidával vždy přímo z doplňku když jsem projížděl seznamy. Je to pro mě dost důležitá funkce, tak jen abych věděl jestli to vůbec nějak jde? Předem díky za jakékoliv info.
  Odpovědět
#2
V SC momentálně tahle funkce není. Mám nainstalovaný doplněk Trakt z oficiálního KODI repo a ten mi přidal do informací o filmu tlačítko trakt, pomocí kterého můžu pořad do traktu přidat. Ovšem v SC si můžu zobrazovat pouze základní watchlist, ne uživatelské seznamy.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#3
(09.07.2024, 12:04)beepee Napsal(a): V SC momentálně tahle funkce není. Mám nainstalovaný doplněk Trakt z oficiálního KODI repo a ten mi přidal do informací o filmu tlačítko trakt, pomocí kterého můžu pořad do traktu přidat. Ovšem v SC si můžu zobrazovat pouze základní watchlist, ne uživatelské seznamy.
Ahoj, tiež mám nainštalovaný doplnok Trakt ako Ty, ale ten mi nepridal do informácií o filme tlačitko trakt. Zapol si niečo v nastaveniach doplnku Trakt oproti základnému nastaveniu? Vďaka dopredu za Tvoju odpoveď.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)