• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
server error
#1
Od včera postupně nefungují filmy.
Napíše server error,potvrdím ok a napíše že video není, nad tím czsklib.
Děkuji za pomoc
Účet KRA,kodi 18.6 Leia,
teď jsem zkusil Iron man 2,ten funguje, včera rozkoukaný
  Odpovědět
#2
Aktualizuj na Kodi 20 or 21
Zatial žiadnu inú radu nemám
ODROID-N2 4G CoreELEC 9.2.8, Bravia KD-65XF9005 Omega, FireTV Stick 4K Max Nexus, Nokia 8010 CE21
  Odpovědět
#3
máte někdo kodi 18.6?
Děkuji
  Odpovědět
#4
Dobrý deň. 

Mám na 2 zariadeniach rôzne verzie KODI.

Prvé zariadenie KODI verzia 20.2 - doplnok funguje bezproblémovo

Druhé zariadenie KODI verzia 18.9 - doplnok druhý deň hlási chybu " server error"

Otázka :

Je to krátkodobý problém, ktorý sa za pár dní vyrieši, alebo treba preinštalovať zariadenie na najnovšiu verziu ???

Nakoľko sa jedná o Android Box, kde inštalácia nie je úplne komfortná, rád by som sa tomu vyhol. 

Ďakujem za odpoveď.

DOPLNOK

Tak, odinštaloval som na android boxe starú verziu KODI 18.9 a nainštaloval čistú novú KODI verzia 21.0 a už to ide správne.

Netuším, no asi je problém s podporou starších verzií.
  Odpovědět
#5
(13.07.2024, 20:08)Stiavnicka Napsal(a):  android boxe starú verziu KODI 18.9 a nainštaloval čistú novú KODI verzia 21.0 a už to ide správne.

Netuším, no asi je problém s podporou starších verzií.

Pochybujem ze na novej 21 mas 1.3.28 a ten funguje a tiez mnoho rokov a mnohi ludia nepouzivaju nieco ako ANDROID tak by bolo fajn poriesit v com je problem. Primarne to nemoze byt anii KODI ani plugin, lebo link z logu realne nefunguje a link ukazuje na SC
  Odpovědět
#6
(13.07.2024, 21:23)xiaomi22 Napsal(a):
(13.07.2024, 20:08)Stiavnicka Napsal(a):  android boxe starú verziu KODI 18.9 a nainštaloval čistú novú KODI verzia 21.0 a už to ide správne.

Netuším, no asi je problém s podporou starších verzií.

Pochybujem ze na novej 21 mas 1.3.28 a ten funguje a tiez mnoho rokov a mnohi ludia nepouzivaju nieco ako ANDROID tak by bolo fajn poriesit v com je problem. Primarne to nemoze byt anii KODI ani plugin, lebo link z logu realne nefunguje a link ukazuje na SC


V tomto sa nevyznám, možno máš pravdu. Faktom je, že som to preinštaloval, mal som 18.9 verziu, teraz je 21.0 a ide to. Kde je pes zakopaný netuším,
  Odpovědět
#7
taky jsem to nevydržel a nainstaloval 21 a funguje, ale nejhorší je tady to ticho kdy prostě všichni co jedou na kodi 18 najednou neví jestli mají čekat na opravu nebo ne, však je vikend, prší, prázdniny, co byste chtěli
  Odpovědět
#8
Xiaomi 22 napísal: Pochybujem ze na novej 21 mas 1.3.28... 

A kde píše, že má tú verziu na Omege? 
Ani to nie je možné. Keďže verzie SC na Python 2.x a 3.x boli diverzifikovane. 


Dotazov je tu mrte asi v 4. vláknach. Tvorca doplnku zatiaľ evidentne nič netuší.
Ako dlhoročný skúsený užívateľ môžem potvrdiť, že na Kodi Leila (18) aktuálne nejde. Dokonca ani na niektorých verziách Matrix. 19.5 nejde. 19.4 ide. 
Nexus, Omega >no problem

Lenže nie všetok HW a SW si môže dovoliť vyššiu verziu ako Leila. Takže obavy o nefunkčnosť doplnku SC sú na mieste.
ODROID-N2 4G CoreELEC 9.2.8, Bravia KD-65XF9005 Omega, FireTV Stick 4K Max Nexus, Nokia 8010 CE21
  Odpovědět
#9
to je na mě? no na 21 samozřejmě SC1 nemám, ani tam nejde nainstalovat. A na 18 SC2 nešlo
ono corelec9 (k18) už bylo EOS takže ten uprade byla otázka času.. ale bohužel to přišlo bez varování a mám DOJEM že SC 1.3x už se nevyvíjí a je braná jako zastaralá (?), a podle toho ticha tady lze lecos vytušit
  Odpovědět
#10
uz by to mohlo ist aj na starych KODI krabickach...v kazdom pripade odporucam "zahodit" stare KODI a prejst na nove verzie ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#11
Potvrdzujem funkčnosť na Kodi Matrix aj Leila
ODROID-N2 4G CoreELEC 9.2.8, Bravia KD-65XF9005 Omega, FireTV Stick 4K Max Nexus, Nokia 8010 CE21
  Odpovědět
#12
nakonec jsem Leilu ukončil a nainstaloval K21 omega,snad budu spokojený
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)