• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
přihlášení na Webshare
#1
Zdravím, potřeboval bych poradit.Po reinstalaci Kodi a stažení nového repozitáře se zdá být vše v pořádku do chvíle než chci pustit film,pak to napíše že se nepodařilo přihlásit na Webshare .Zaplaceno nám do konce roku a na Webshare jsem trvale přihlášený .Nemohu jsi vzpomenout jestli se musím přihlásit i v Kodi .Žádné přihlášení jsem tam nenašel. Díky za radu.
#2
Přihlásit se musíš v nastavení doplňku Stream Cinema.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
#3
Jo díky moc už jsem to našel a funguje to . Díky.
#4
I když mám vyplněno jméno a heslo na webshare, při pokusu o spuštění filmu to píše - nesprávné heslo pro kra.sk. Přitom tam nemám nic vypsané (na tom webu jsem nikdy nebyl...). Co s tím?
#5
(24.04.2020, 23:28)xRoman Napsal(a): I když mám vyplněno jméno a heslo na webshare, při pokusu o spuštění filmu to píše - nesprávné heslo pro kra.sk. Přitom tam nemám nic vypsané (na tom webu jsem nikdy nebyl...). Co s tím?
Ahoj, on to není webshare, ale Sk obdoba našeho Webshare. Musel bys na kra.sk vytvořit registraci a zaplatit jako CZ webshare. Používej filmy, kde je písmo W před odkazem. To značí Webshare. K je kra.sk

Doufám, že jsem ti trochu pomohl. Ahoj Razziel76
#6
cawte, mam ten isty problem.. skusil som znovu zadat pristupove meno a heslo do webshare aj som aktivoval na trakt.tv/activate a dostavam toto hlasenie "Invalid username do kra.sk" Sad ja s kra.sk nemam nic spolocne Smile

poznam este dvoch tipkov ktori ma s tymto otravuju ze co s tym..

P.s. dobra praca hosi  !! aj plugin aj forum.. super chvalim
#7
(24.04.2020, 23:31)razziel76 Napsal(a):
(24.04.2020, 23:28)xRoman Napsal(a): I když mám vyplněno jméno a heslo na webshare, při
[quote pid='302' dateline='1587760084']
 pokusu o spuštění filmu to píše - nesprávné heslo pro kra.sk. Přitom tam nemám nic vypsané (na tom webu jsem nikdy nebyl...). Co s tím?
Ahoj, on to není webshare, ale Sk obdoba našeho Webshare. Musel bys na kra.sk vytvořit registraci a zaplatit jako CZ webshare. Používej filmy, kde je písmo W před odkazem. To značí Webshare. K je kra.sk

Doufám, že jsem ti trochu pomohl. Ahoj Razziel76
[/quote]

Ty písmenka se mi nezobrazují. Kromě jednoho filmu se vše chce spustit z toho kra.sk. Jako by to byl nastaven primární servr na spouštění. Jsem z toho jelen. Nikdy před tím se mi toto nestalo...
#8
Zdravím všechny,

také mi to hlasí  pri spusteni filmu nesprávné heslo pro kra.sk . Na webshare mam predplaceny cely rok. To znamená, že Stream cinema již nebude akceptovat předplatné z webshare a budu si muset ještě zaplatit na kra.sk?
#9
(25.04.2020, 00:06)sheesha Napsal(a): Zdravím všechny,

také mi to hlasí  pri spusteni filmu nesprávné heslo pro kra.sk . Na webshare mam predplaceny cely rok. To znamená, že Stream cinema již nebude akceptovat předplatné z webshare a budu si muset ještě zaplatit na kra.sk?
Tak už jsem na to přisel, měl jsem v kodi zapnutý automatický výběr streamu -)))
#10
(24.04.2020, 23:34)lubo Napsal(a): cawte, mam ten isty problem.. skusil som znovu zadat pristupove meno a heslo do webshare aj som aktivoval na trakt.tv/activate a dostavam toto hlasenie "Invalid username do kra.sk" Sad ja s kra.sk nemam nic spolocne Smile

poznam este dvoch tipkov ktori ma s tymto otravuju ze co s tym..

P.s. dobra praca hosi  !! aj plugin aj forum.. super chvalim
vypni si v kodi automatický výběr streamu a pak si budeš moct vybrat ze kterého webu pustit .
#11
Preji pekny vecer.Omlouvam se,jsem absolutni laik....prosim,lze docilit toho,abych mel pred spustenim filmu nabidku pouze z "w" a nezobrazovalo by se mi "k"? Jestli je to mozne,prosim o postup. Jeste jednou omluva za laicky dotaz.
Dekuji .
#12
Přejdi na skin Aeon Nox:Silvo.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
#13
Zdravím, môžem byť naraz prihlásený aj na webshare aj na kra.sk?
#14
(25.04.2020, 11:34)DonRicardoBoss Napsal(a): Zdravím, môžem byť naraz prihlásený aj na webshare aj na kra.sk?
můžeš, ale musíš mít zaplaceno na obou úložištích a obsah je vice méně identický
#15
Ano, mozes byt prihlaseny na obidve uloziska
#16
ale ked nemas zaplatene napr kra, tak ta na to upozorni.
#17
Zaplatil som si kra.sk na mesiac, otestovať ale samozrejme mam zaplatený aj webshare. Len skôr som sa obával aby nebol problém s kombináciou dvoch úložisk. Ale ďakujem
#18
Všetko mám nastavené správne. Do včera fungovalo aj po aktualizácii pluginu som videl filmy K a W a tie W mi sli spustit. Dnes tam vidim iba filmy W ale po pokuse o spustenie mi hlasi, ze sa nepodarilo prihlasit na Webshare. V plugine je ale nastavene vsetko dobre a vcera to fungovalo.
#19
@Xyrko: treba poslat log, potom ti budem vediet pomoct. postupuj podla: https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1
#20
(25.04.2020, 12:50)Xyrko Napsal(a): Všetko mám nastavené správne. Do včera fungovalo aj po aktualizácii pluginu som videl filmy K a W a tie W mi sli spustit. Dnes tam vidim iba filmy W ale po pokuse o spustenie mi hlasi, ze sa nepodarilo prihlasit na Webshare. V plugine je ale nastavene vsetko dobre a vcera to fungovalo.
U mě stejný problém, zkusil jsem zadat znovu přihlašovací údaje do pluginu SC a vše je teď OK.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)