• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Riešenie pre Android 4.4.2
#1
Ahojte, našiel som riešenie pre tých, ktorý chcú využívať aktualnu verziu SC na starších, zariadeniach s Androidom 4.4.2
Po update SC na verziu 1.3.26 Kodi vypisovalo chybové hlášky po výbere filmu z SC. Po rôznych pokusoch - reinštaláciách SC, kodi... som hľadal novšiu verziu Kodi (mal som Jarvik 16), kde by to fungovalo. 
A podarilo sa.
Našiel som verziu Kodi 17 upravenú pre prostredie starších verzií Androidu. SC na nej funguje bez zaváhania. 
Verím, že je povolené uviesť tu link 😉

https://www.malavida.com/en/soft/mygica/...d/download

   
  Odpovědět
#2
(09.05.2020, 10:35)EduX Napsal(a): Ahojte, našiel som riešenie pre tých, ktorý chcú využívať aktualnu verziu SC na starších, zariadeniach s Androidom 4.4.2
Po update SC na verziu 1.3.26 Kodi vypisovalo chybové hlášky po výbere filmu z SC. Po rôznych pokusoch - reinštaláciách SC, kodi... som hľadal novšiu verziu Kodi (mal som Jarvik 16), kde by to fungovalo. 
A podarilo sa.
Našiel som verziu Kodi 17 upravenú pre prostredie starších verzií Androidu. SC na nej funguje bez zaváhania. 
Verím, že je povolené uviesť tu link 😉

https://www.malavida.com/en/soft/mygica/...d/download
Měl jsem stejný problém s Androidem 5.1.1 na postarším Minixu neo U1 a Mygica to zatím vyřešila (pro ty, kteří se obejdou bez Androidu a jeho aplikací je ideální řešením CoreeLec). Díky za tip.
  Odpovědět
#3
V Amiku Alien 4.4.2 mám FTMC a SC nemá problém. Samozrejme aj iné  ako RTVS, iVysiláni... Uvidíme do kedy. FTMC je fork KODI a skúsil som och viac keď ma k tomu prinútila stále novšia aktualizácia SC. FTMC drží už dlho  Smile . Alien má suprovy obraz, bolo by ho škoda.
Amiko A3 combo s Ftmc / Openboa as4k s KODI 18
  Odpovědět
#4
Poprosím o radu , jsem laik mám krabičku android zaplaceno kra.sk vše funguje jak má , ale dole v levém rohu hláska nouzový režim , poradi prosím někdo co s tím? Děkuji
  Odpovědět
#5
Nemam tusenia o co ide ... aku android krabicku mas? Aku verziu androidu mas? kodi.log si neprilozil ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)