• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyba “kurzoru”
#1
Ahojte.
Som v koncoch. 🤦‍♂️ Neviem prečo, po spustení prehrávania nedokážem ovládať menu, kurzorom (šípkou) cez touchpad, nakoľko mi síce zobrazuje šípku v istom mieste, no systém ju registruje o pár centimetrov nižšie. Takže pretáčať film, stlačiť ikonku nastavenia a podobne je totálny Mission impossible. 🤷‍♂️ Toto robí len v stream cinema, vo všetkých iných programoch funguje normálne.
Vopred vďaka za každú dobrú radu. 🙏🙏🙏
  Odpovědět
#2
Zkus vlezt do nastaveni KODI > System > Display

A zkontroluj rozliseni. Musi odpovidat skutecnemu pomeru stran obrazovky. Eventualne zkus prepnout "Use Fullscreen Window" (prepnuti mezi "Full fullscreen" a "Borderless window").

Kdyz mi mys ve hre/aplikaci klika jinam, nez vidim, vzdycky to byly tyhle pripady (neovereno v KODI)
  Odpovědět
#3
Kalibroval som obrazovku, skúšal meniť rozlíšenie, hral sa so zoom.
Používam Smart TV Box. V základnom menu (android) funguje všetko ako má. Rovnako napríklad v HBO GO. No v KD player a aj doplnku stream cinema to jednoducho nedokážem opraviť.
Pritom v minulosti to fungovalo. Nefunguje to od jednej aktualizácie, ktorá sa robila tak 3-4 mesiace naspäť. 😭😭😭
  Odpovědět
#4
Stream Cinema nic nepřehrává, jen pošle stream do interního přehrávače KODI/boxu. Zkus jiný přehrávač.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#5
Vieš mi prosím ťa odporučiť nejaký dobrý prehrávač?
  Odpovědět
#6
Já jsem nikdy nepoužíval jiný, než integrovaný KODI - ať v LibreELECu, nebo v Androidu. Takže jedině musíš vyzkoušet z GooglePlay.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#7
Ja som vzdy pouzival v KODI na VU+ ten interny player z Enigmy .. Ten interny v KODI je daky debilny .. uz nepamatam , co mi na nom vadilo , lebo 2 roky pouzivam ten ENIGMAcky
  Odpovědět
#8
Cez webshare to bývalo tak, ze sa nový film pridal do SC až vtedy keď sa titulky (cz, sk) objavili na opensubtitles.com. Teraz nevieme, ktorý film už má titulky a je o2ci to kontrolovať dva týždne dozadu. Nejde toto nejako opraviť? všetko dobre
  Odpovědět
#9
(12.05.2020, 00:23)Morden Napsal(a): Ahojte. 
Som v koncoch. 🤦‍♂️ Neviem prečo, po spustení prehrávania nedokážem ovládať menu, kurzorom (šípkou) cez touchpad, nakoľko mi síce zobrazuje šípku v istom mieste, no systém ju registruje o pár centimetrov nižšie. Takže pretáčať film, stlačiť ikonku nastavenia a podobne je totálny Mission impossible. 🤷‍♂️ Toto robí len v stream cinema, vo všetkých iných programoch funguje normálne.
Vopred vďaka za každú dobrú radu. 🙏🙏🙏
Mám to stejně přes tel. Samsung Dex.  Přesnost ukazatele mimo kodi je v naprostém pořádku. Smazal jsem data kodi a pak i Kodi samotné a nepomohlo.
  Odpovědět
#10
@"robo" mne sa toto stava na notase, ked uzspim notas a potom znova zapnem. KODI si dava svoj vlastny kurzor. Ked zobudim notas, tak mi nepasuje pozicia s realnou poziciou. Jedine co pomaha je ukoncit KODI a znova zapnut. Potom vsetko funguje tak ako ma. Zial toto je bug KODI a nie SC.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)