• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titulky
#1
Čaute ľudia, keď si spustím film/seriál, pri ktorom nie sú titulky a dodatočne ich stiahnem, tak všetko funguje ako má, ale pri opätovnom spustení tam už nie sú a musím ich znova stiahnuť. Neviem tie titulky nájsť ani v zariadení. Dá sa to nejak nastaviť, alebo existuje zložka, kde som si ich stiahol? Nebaví ma totižto stále dostahovavat titulky, keď vypnem film/seriál. Používam Kodi cez Android TV Sony. Ďakujem
  Odpovědět
#2
Citace:Dá sa to nejak nastaviť, alebo existuje zložka, kde som si ich stiahol?
 áno , dá sa to.

 existuje . Ale iba dočasne , ak stiahneš ďalšie titulky , tak ich premažeš ... teda sú zväčša uložené v temp adresári pluginu pre titulky , ktoré aktuálne používaš.
napr.
cesta = /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.subtitles.titulky.com/temp
  Odpovědět
#3
Cez webshare to bývalo tak, ze sa nový film pridal do SC až vtedy keď sa titulky (cz, sk) objavili na opensubtitles.com. Teraz nevieme, ktorý film už má titulky a je o2ci to kontrolovať dva týždne dozadu. Nejde toto nejako opraviť? všetko dobre
  Odpovědět
#4
@eries, 
človeče napísať do 4 vlákien (teda čo som si všimol) tú istú a v podstate neopodstatnenú "sťažnosť" to už je iný level  Big Grin
VU+ UNO 4K SE , OpenATV 6.2 Antik 100Mbit/s KODI 17.6 + Archív Premium V7 , TV LG 55SK8500P.
  Odpovědět
#5
Dobrý den, nevím jestli to patří zrovna sem ale zkusím to. Používám archív premium. Přestalo mi fungovat stahování titulků. Na ab foru jsem se dočetl odinstalovat 1.5.5. a nainstalovat 1.5.7. Odinstalovat bych zvládl ale nevím jak nainstalovat. Stáhnout do noťasu dokážu ale nevím jak je dostat do vučka. Děkuji za každou radu


Přiložené soubory Miniatury
   
vu+zero4k, archiv czsk premium, stream cinema 1.2.0,evolveo android box h4,kodi18.6 leia, stream cinema bbaron-1.3.27
  Odpovědět
#6
AB forum ma nezaujma genetický odpad
1.5.7 ipk daj do /tmp a daj install manuál DOvládačom alebo a to najlepšie daJ ale to chce hold pozrieť linux fora
nie sa trepať na AB , telnet príkaz systémový riadok návod máš tu https://github.com/mtester270/archivczsk...m/releases
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#7
HAN SOLO super díky moc
vu+zero4k, archiv czsk premium, stream cinema 1.2.0,evolveo android box h4,kodi18.6 leia, stream cinema bbaron-1.3.27
  Odpovědět
#8
Opět titulky. Podle rady HAN SOLO jsem stáhl 1.5.7 a vše supr. Pouze titulky.com, nevyhledávají a zrestartují celé vu+. Zkoušel jsem i s přihášením a nápis špatné př. údaje. Je nějaká rada prosím
vu+zero4k, archiv czsk premium, stream cinema 1.2.0,evolveo android box h4,kodi18.6 leia, stream cinema bbaron-1.3.27
  Odpovědět
#9
Odmietam tu riešiť enigmu  toto je scinema forum !
ale 
reštart a dovod uvidiš v crashlog v boxe /predpokladám že ti to bootne phyton 2.7 či čo to tam máš
a na titulky.com nedávam do boxu user pass nie je treba ! ! / iba do PC ked si chcem pozrieť rozpracované alebo dačo stiahnuť
ako premium užívatel skor ako je to public / porozmýšlaj a skus si prečítať crashlog ak nevieš kde a čo je ,  musíš začať od piky študovať , hladať , som v linuxe 5 rokou a stále sa učím aj ja , normálna to vec  -----  This is the way -----  Rolleyes
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#10
HAN SOLO ok beru na vědomí, jinak děkuji nakopnutí pomohlo
vu+zero4k, archiv czsk premium, stream cinema 1.2.0,evolveo android box h4,kodi18.6 leia, stream cinema bbaron-1.3.27
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)