Sekani pri prehravani SC
#1
Mam prosim dotaz,proc se film,serial porad seka a to nemluvim ze bych zkousel cokoli spustit v ve 4k! seka se to na relativne malych souborech?Objevuje se hlaska ze je pomale pripojeni,coz je blbost protoze je optika  a behem filmu se to jeb Sad a jeb Sad ?Jsem uzivatel ktery do konce dubna byl relativne spokojen,lze ocekavat zlepseni?
  Odpovědět
#2
ve vecernich hodinach tezce nestiha server uloziste (tudiz je pomale pripojeni. Stejne jako Sithove, tak i v sitove komunikaci musi byt vzdy dva). Pomuze vyhnout se vecernim hodinam.

Ocekavat muzes co chces, to je osobni vec. Slibit zlepseni ti tu take muze kdokoliv, ale jakou to ma hodnotu, kdyz tu nikdo s kra.sk nema nic spolecneho?

Takze jestli chces realistickou odpoved, tak musis pockat, jestli se to zlepsi nebo ne. Altenativne se muzes zkusit zeptat podpory kra.sk na problemy, ktere s jejich ulozistem mas. Ale opet, at napisou cokoliv, jakou to ma cenu? Bud to jede dobre, nebo ne. Vse ostatni je jen balast kolem.
  Odpovědět
#3
jorson : alebo si daj stahovat film na disk .. a ked bude nejaka cast natiahnuta , tak si to spusti .. spravis si taky diskovy cache ..
Inak nie vsetkym to seka .. Ja som dnes poobede skusal .. a 3x naraz som pustil Amnestiu a islo to ..
  Odpovědět
#4
Momentalne jsem tak nas...y 😡radsi si film stahnu z torentu a v klidu se koukam👀uvidime casem jak to s CS bude.
  Odpovědět
#5
Presne tak .. moznosti je kopa .. Ale ludia furt .... , ze to nefunguje .. A pritom to funguje , len treba trochu rozmyslat ..
  Odpovědět
#6
(14.05.2020, 10:36)JL1 Napsal(a): @"JORSON66"  a preco si to nedas stahovat priamo v SC a za pol hodky mozes pozerat a uz len dotahuje
Ahoj

Jak se to dá stahovat přímo v SC  ?? To jsem ještě nikdy nezkoušel. Mužeš mne poradit ?
Děkuji
  Odpovědět
#7
Elfi : mne to na RPI fungovalo , ze som podrzal na filme OK a vyhodilo sa menu , kde je DOWNLOAD .. v plugine si nastavujes , kam to ma nahravat .. Netusim ako to funguje na Androide .. S tym sa nekamaratim .. Na Linuxe to ide jak vino .. Akurat chlapci v XBMC dako zabudli dat moznost tieto downloady aj mazat .. Dost debilos ..
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)