• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Externy player
#1
Mam starucky 4.4 Android stick, na nom KODI ktory ale nedokaze vyuzit HW akceleraciu videi, cize aj blbe SD seka. VLC na danom sticku prehrava bez problemov aj h264 v 720p. dokonca aj niektore 1080p. Pouzivam preto v KODI metodu externeho prehravaca, kedy po vybere streamu to hodi linku VLC a ten to prehra, ked sa stlaci stop, tak sa to vrati do kodi. 
Aktualny plugin mi ale generuje linky ktore mi VLC neprehra.   Vypise to linku a informaciu ze VLC ju nevie prehrat (vystup z inych pluginov to prehrava v poriadku). Aktualne linky koncia napr .....mkv|Kodi17 blab bla.... co, ak som spravne pochopil, dohadzuje plugin do urlcky parameter user-agenta. s tym ma pravdepodobne VLC problem. Alebo je nejaky iny problem?  je taketo prehravanie blokovane? 
Nepotrebujem aby sa nejako upravoval plugin koli tomuto, ja si ho upravim ak treba, len nechcem robit "pokusi" a nasledne dostat nejaky BAN. Rad by som vyskusal aspon vyhodit toho UA z konci linky a tak to vyskusat.

EDIT: precital som si podmienky na kra.sk, a nemal by som robit nic co je zakazane. dufam ze som nieco nepriehliadol. Vyhodil som v kode pluginu doplnanie user-agenta a uz to funguje.
Napiste mi prosim ak by som robil nieco zle, nerad by som prisiel o konto...
  Odpovědět
#2
Aj ja si myslím, že toto použitie by malo byť ok. Ale nie som si istý ako dlho bude fungovať tento spôsob, urobil som si malý výskum a mám dojem, že to nefunguje úplne optimálne. Ale bol to malý výskum, mohol som čosi prehliadnuť.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)