• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
přechod na kra.sk
#1
Zdravím všechny po přechodu na sk cloudove stránky musím opět zakoupit předplatné? Chápu to dobře?
Nebo je možnost převést si předplatné z webshare kde ho mám zaplacené na rok?
  Odpovědět
#2
Nemusíš kupovat nic, nikdo tě nenutí, ale pokud chceš používat SC stejně jako dosud, musíš mít předplatné na kra.sk. Převést se nic nedá, Webshare a kra.sk spolu nemají nic společného.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
Adam : to je zaujimave, ze ti ukazuje WS .. Ja som vcera skusal par filmov na RPI a vsade mi ukazovalo len krasku ..
  Odpovědět
#4
(15.05.2020, 08:49)MikeArt666 Napsal(a): Zdravím všechny po přechodu na sk cloudove stránky musím opět zakoupit předplatné? Chápu to dobře?
Nebo je možnost převést si předplatné z webshare kde ho mám zaplacené na rok?
Můžeš fungovat stále jenom přes webshare - https://www.youtube.com/watch?v=TMMqn4Cb...e=youtu.be
  Odpovědět
#5
Adam : prekvapuje ma , ze to vobec funguje .. mal spom pocit ze uz v plugine neni moznost tahat data z WS
  Odpovědět
#6
Adam : ano na doolitlovi to ukazuje jeden zdroj aj W .. zaujimave ..

bbaron : preco to tak je ?
  Odpovědět
#7
Linux to už tiež vidí duplicitné streamy ale akosi kedže mám last update V6 / M270
nemožem test webshare ,neva pozerám 9GB z krask a žiadny problém , plynulo bez sekania
skor ma ale zaujíma položka / Today tips / ktorá sa nám tam vytvorila pri filmy a kdo to doporučuje  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#8
nerieste ... chybicka se vloudila
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
Zdravim.Planuje sa spristupnit registraciu na kra.sk aj pre zahranicnych fanusikov? Bohuzial za hranicou Slovenska to nieje mozne. Sad
  Odpovědět
#10
A to nemůžeš požádat někoho doma, aby tě zaregistroval?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#11
Ja mu tu registračku urobím ,tak nech ma kontaktuje cez sz
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)