• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
titulky
#1
Ahojte, pozeram serial ktory nema dabing ani titulky, stiahol som si titulky ale nemozem prist na to ako ich pridam do odroid boxu tak aby som ich nasiel a zapol, daju sa prevziat aj priamo cez SC ale tam to chce kod ktory sa zlozito pise. Aj ked ich dam na HDD a pripojim ho ked dam hladat titulky HDD sa tam vybrat neda. Ak mate niekto skusenosti budem rad.
  Odpovědět
#2
Já používám doplněk Titulky.com, kterým stáhnu titulky rovnou při přehrávání, a až na to, že někdy jich musím zkusit víc, kvůli časování, jsem spokojen.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
(15.05.2020, 20:04)PetrM Napsal(a): Mne tam prekaza to ze musim vypisovat kod ked chcem dalsie titulky.
  Odpovědět
#4
Jaký kód? Já nic vypisovat nemusím.

A necituj předchozí příspěvek!
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#5
to som sa pomýlil a nechal som to už tak, pardon.
Keď som stiahol titulky k jednej časti seriálu bolo to v pohode ale keď už som chcel k ďalšej tak mi naskočilo že musím napísať asi cca 10 miestny kód a s diaľkovým je to fakt radosť.
  Odpovědět
#6
Já to furt nechápu, přeci stahuji titulky k epizodě, na kterou koukám, ne na nějakou jinou?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#7
ale nie dopredu ale ked som pustil uz druhu cast a k nej dak stiahnut titulky tak to chcelo heslo
  Odpovědět
#8
(15.05.2020, 21:11)Darkkorbyx Napsal(a): ale nie dopredu ale ked som pustil uz druhu cast a k nej dak stiahnut titulky tak to chcelo heslo
Z opensubtitles sa dajú ťahať titulky aj bez registrácie a hesla, kódov...
  Odpovědět
#9
Na titulky.com je limit bez kapcha kódu tuším 5 titulkov na deň... potom už musíš potvrdzovať kódom, že si clovek a nie sťahovací automat
  Odpovědět
#10
@Darkkorbyx o ktory serial ide?
VU+ DUO 4k, TV4, Amazon FireStick 4k, RPi4 - LibreElec
  Odpovědět
#11
@"santon"
Aha, tak to jsem nevěděl, asi nejsem tak náruživý  Wink
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#12
je to serial v zajeti kouzel, ale uz som to vyriesil stiahol som si titulky dopredu cez ntb a poslal do boxu,takze vzdy otvotim ktore potrebujem.
  Odpovědět
#13
Predpokladám že ti ide o seriu 05 / 2020
zbytočne komplikovaný tvoj postup ,pekne si to ťahá z opensubtitles
len treba dať manuálne vyhladať cez DO ale vyriešil si si to takže ok
len info že to ide aj priamo natiahnuť
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#14
Dobrý. Už nejaký čas mam nervy na dranc. Neviem ako u ostatných, ale vždy keď si chcem pustit nejaký novopridany film (cca týždeň, dva naspäť) nie sú k dispozícii titulky. Ako toto nikomu nevadí? jedna zo základných veci. Ved potom nam kopec dobrých filmov unikne.. Nebudeme vedieť kedy titulky vyjdu keďže film bez titulkov už bol pridaný. Cez webshare to bývalo tak ze sa nový film pridal do SC až vtedy keď sa titulky (cz, sk) objavili na opensubtitles.com
  Odpovědět
#15
Ty si to rob ako chceš, keď ti to stačí cez knižnicu. Ja mam namapovane, že sa mi nové filmy pridávajú samé akonáhle zapnem KODI. Ved takto sa úplne stráca zmysel sledovania, keď nevieme ktore filmy už majú titulky.
  Odpovědět
#16
@eries : Tak si zajdi do kina, kolenovrte, tam máš titulky vždycky, a nezasírej tu fórum stejnou blbostí v deseti vláknech!
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#17
Pekný večer, prosím Vás som tu nová a blondína 😂 ide mi tiež o titulky. Cinema stream mam pusteny cez telku a “krabičku”. Neviem či nemám niečo zle nastavené, ale napríklad seriál Posledni predstaveni bol vzdy pridany uz aj s ceskymi titulkami. Teraz su tam styri nove casti ale bez, aj ked si ich dam stiahnut pripadne vyhladat. Viete mi prosim nieco odporucit ? Dakujem pekne 🕊🕊🕊 peace
  Odpovědět
#18
v SC 1.3.26 je problem s titulkami, ktore su externe (niesu priamo v subore)... v 1.3.27 tento problem uz bude opraveny. Nova verzia bude v priebehu tohoto tyzdna.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#19
Super dakujem velmi pekne za vysvetlenie a odpoved. 😉
  Odpovědět
#20
(26.05.2020, 12:25)BBaron Napsal(a): v SC 1.3.26 je problem s titulkami, ktore su externe (niesu priamo v subore)... v 1.3.27 tento problem uz bude opraveny. Nova verzia bude v priebehu tohoto tyzdna.
 to myslis to,ze napr v sekcii Novinky,skoro vsetky tie nove filmy co su tam nemaju ceske titulky?
Inak hned sa tieto streamy spustaju bez vyberu streamu...u velkeho poctu filmov, vacsinou uplne novinky a take menej zname filmy....
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)