• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolik zařízeních na jeden účet
#1
Wink 
Dobrý den,
už jeden uživatel se zde ptal kolik je možné provozovat zařízení na jeden účet. Za stara to bylo tak, že z jedné IP to bylo neomezené (myslím to tak, že mám pevné IP doma), ale mimo to uvedené IP to byly dvě zařízení. Prosím jak to je dnes? Díky za odpověď.
  Odpovědět
#2
Máš pravdu, už sa tu na to pýtali a aj odpoveď už padla viackrát
  Odpovědět
#3
BBaron tu je kodi log: https://paste.kodi.tv/ijugezujul
A tu je IP adresa: 192.168.1.11
Budem veľmi vďačná ak mi s tým pomôžete ešte dnes.
Ďakujem
  Odpovědět
#4
(17.05.2020, 11:58)sirgo1 Napsal(a): Máš pravdu, už sa tu na to pýtali a aj odpoveď už padla viackrát
Bohužel jsem při zadání do vyhledávání našel pouze jeden dotaz a tam se uživatel nedočkal odpovědi. Možná to bude tím, že zadávám vše v češtině, nebo špatně SadZadávám "kolik zařízení) a vyskočí pouze od Lukas.B 3.5.2020. Můžu dostat odpověď sem? Diky
  Odpovědět
#5
A to je vážně tak těžký se podívat na stránky kra.sk? Je to tam přímo na homepage, pod FAQ?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#6
(17.05.2020, 12:35)PetrM Napsal(a): A to je vážně tak těžký se podívat na stránky kra.sk? Je to tam přímo na homepage, pod FAQ?
No a to jsi to sem nemohl nakopírovat, místo tvojí neodpovědi? OK, nechápu.

  • Z koľkých zariadení môžem naraz pristupovať k účtu?
  • Prístup k vlastným súborom je neobmedzený. Prístup k zdieľaným súborom iných používateľov je obmedzený na 2 IP adresy súčasne a na každú IP adresu 10 spojení. Takže v rámci jednej domácnosti, ktorá má iba jednu IP adresu, môžete použiť viac zariadení.
Jinak jsem to hledal tady na fóru, než na těch kra.sk. Čekal jsem odpověď zde. No nic.
  Odpovědět
#7
Tak to se velmi omlouvám, že jsem ti to nenaservíroval na zlatém podnose, a dovolil jsem si vyžadovat i trochu snahy z tvé strany. Dodgy Rolleyes
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#8
@"Nobody" skus restartovat KODI a snad ti to pojde.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
(17.05.2020, 12:43)PetrM Napsal(a): Tak to se velmi omlouvám, že jsem ti to nenaservíroval na zlatém podnose, a dovolil jsem si vyžadovat i trochu snahy z tvé strany. Dodgy Rolleyes
Stačilo to pouze překopírovat a pak napsat tvůj komentář. Ne každý ví kde to hledat, jako ty. Už to nech. Admin, prosím můžete toto téma zavřít. Děkuji

PS: Ještě jsem ti zapomněl poděkovat, že jsi mi poradil. Dík  Wink
  Odpovědět
#10
kdepak bigletadlo .
   Ty sa musíš snažiť, a aspoň trošku na sebe zapracuj, to sa ani trochu nehanbíš ? Undecided   Undecided   Undecided
V tvojej práci ti tvoj šéf musí nejak pomáhať  , aby si bol schopný potom samostatne myslieť, tvoriť, vyrábať ?
  Odpovědět
#11
(17.05.2020, 13:30)petertomasy Napsal(a): kdepak bigletadlo .
   Ty sa musíš snažiť, a aspoň trošku na sebe zapracuj, to sa ani trochu nehanbíš ? Undecided   Undecided   Undecided
V tvojej práci ti tvoj šéf musí nejak pomáhať  , aby si bol schopný potom samostatne myslieť, tvoriť, vyrábať ?
Jak koukám, vždy se najde rejpal! Jak jsem napsal. Beru to jako uzavřené a pro tebe: ty určitě vše víš a nikdy nepotřebuješ od nikoho pomoc, či poradit.  Wink
PetrM jsem slušně poděkoval!
  Odpovědět
#12
(17.05.2020, 13:01)BBaron Napsal(a): @"Nobody" skus restartovat KODI a snad ti to pojde.

Super. Už to funguje. Ďakujem veľmi pekne
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)