• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knihovna Stream Cinema
#1
Ahoj,
Pri scrapovani zlozky s filmami zo stream cinema ostáva väčšina z nich v zložkách. Po rozkliknuti sa v vich nachádza len daný strm. A ziadne info. Skúsil som použiť aj scraper od bbarona ale po 5 minutach neoscrapovalo ani jeden film len mi pretiahlo zložky s filmami a daným streamom. Je to problém pluginu alebo robím niečo zle?
  Odpovědět
#2
Použij jiný scraper, BBaron scraper už nefunguje. Filmy v samostatných složkách jsou správně.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
Ako prvý som použil Universal Movie Scraper kôli množnstvu možností ktoré poskytuje. Ak dám oscrapovať filmy z watchlistu z trakt.tv tak mi ich oscrapuje všetky a pritom rovnaké filmy ostanú len v zložkách keď chcem vytvoriť komplet knižnicu. Rád by som ostal pri movie universal scraper alebo poznáš niaku alternatívu ktorá sa aspoň trochu približuje možnostiam tohto scrapera? Vďaka
  Odpovědět
#4
Nevím jistě, jestli tě úplně chápu, ale máš v nastavení obsahu složky  zaškrtnutou volbu "Filmy jsou v samostatných složkách, které odpovídají názvu filmu"?

Jinak já používám scraper ČSFD, nebo TMDB .
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#5
Ano mám zaškrtnutú možnosť "movies are in separate folders that match the movie title". Práve som skúšal TMDB stále s rovnakým výsledkom. Zopár filmov oscrapuje ale 99% zostáva takto Sad
  Odpovědět
#6
https://imgur.com/gallery/Zrr3wmC
  Odpovědět
#7
Tak to musíš mít někde něco blbě nastavený. Každý film z SC se stáhne do samostatné složky s názvem filmu, kam se uloží soubor strm a soubor nfo s informacemi o filmu. Scraper prvně využije data z nfo souboru na základě kterých identifikuje správný film a dotáhne do knihovny informace o něm. U mě to s TMDB funguje naprosto perfektně, i s těmi filmy které tobě nejdou.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#8
V zložke kde mám názvy filmov zo SC vidím soubor strm. aj súbor nfo. s informacemi o filmu a keď dám oscrapovat tak ako by ich scraper nevidel nechápem tomu. Schválne som to skusil na coreelec, xboxe aj androide a vždy rovnaký problém. Nemyslím si že niečo robím blbo, jednoducho nastavím v stream cinema zložky pre filmy a pre serialy, pridám zdroj a zadám cestu k zložke s filmami, následne vyberiem scraper zaškrtnem že filmy sú v samostatných zložkách a dám ok. Už fakt netuším čim by to mohlo byť ☹️ ale vďaka za pomoc.
  Odpovědět
#9
Tak to už tedy fakt nevím. Kde máš tu složku pro filmy?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#10
V Coreelec sú vytvorené rovno dve zložky /storage/videos a /storage/tvshows skusil som aj /storage/Kodi/userdata/library/ a tam som vytvoril dve zložky /Movies a /Twshows na androide som postupoval rovnako.
  Odpovědět
#11
@"C1CO" a po oscrapovani ides do kniznice, alebo do video -> subory ..... lebo to je zle. Pouzivaj potom uz len kniznicu (Movies) a nie Video.
toto pouzi:
   
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Áno, nechal som to bežať dlhšie a prišiel som na to že...som blbec 😂 ale vďaka chlapi
  Odpovědět
#13
No výborně, to jsem rád, ale kde tedy byl problém, kdyby byl někdo podobně zmaten?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#14
@"PetrM" pouzil zly priecinok v KODI. Isiel do videi namiesto filmov.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
Tak ako napísal bbaron, bol som v settings a liezol som tam cez media/library/videos kde som videl oscrapovane filmi s polu s tými ktore ešte len čakali.
  Odpovědět
#16
Ahojte prosím Vás nevedeli by ste mi povedať kde je chyba už 3 dni mi nejde obraz cez stream cinema 1.3.26 verziu mám uz som si ju odinstalovala aj znova nainštalovala nepomohlo pustím film alebo seriál všetko ide ale obraz mám čierny počujem len dabing. Pozerám cez android tv všetko mám aktualizované. Ďakujem za pomoc
  Odpovědět
#17
Julianka : A pred tymi tromi dnami to bez problemov fungovalo ?
  Odpovědět
#18
Mne to urobilo na tv sony uz párkrát tiež. Hlavne vtedy keď nevypnem Kodi ale len sa prepnem do Tv vysielania a potom neskor zase späť na Kodi. Mne pomôže vymazať medzipamäť.
  Odpovědět
#19
nikde som nenasiel vlakno o scraperoch, tak sa opytam tu Rolleyes 
Chalani neviete poradit kde je problém, ked chcem z akehokolvek scrapera pustit už nedopozeraný film z minula, tak to nejde a vždy mi ho pustí od začiatku.
Ten ukazovatel mi ukazuje v scraperi kde bol naposledy film vypnuty napr. v polovici filmu a pod., len ked ho pustim tak mi dá stale od zaciatku.
Neviete poradit co s tým, skusil som hladat na nete posledne mesiace ale nic som nenasiel, mozno to blbo definujem
  Odpovědět
#20
Nejdřív by sis měl ujasnit, co to je scraper a k čemu slouží, protože ze "scrapera" si rozhodně žádný film nespouštíš.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)