• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím o radu
#1
Udělal jsem vše podle návodu, mám zaplacený účet na kra.sk ale při spuštění filmu mi napíše nepodařilo se přihlásit na kra SK už nevím co dal
  Odpovědět
#2
No zkontrolovat zadané přihlašovací údaje v SC, zkusit napsat heslo napřed do loginu, pro kontrolu, že zadáváš správně. V hesle by měla být jen velká a malá písmena bez diakritiky, a čísla, vyhni se speciálním znakům, a radši i písmenům Z a Y.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
a hlavne treba zadavat uzivatelske meno a nie email, treba si skusit prihlasit sa aj na kra.sk ci to tam funguje s rovnakymi udajmi...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
A na kra.ske ti musi ukazovat pocet dni dokonca predplatneho .. podla toho vies , ze si to aj aktivoval .. Mne sa inak tiez stalo , ze som zadaval mail, miesto username Smile ..
  Odpovědět
#5
Zkontrolovane a jede děkuji moc
  Odpovědět
#6
Zdravím , ja mám od včera problém spustím hocijaký film aj seriál a ide mi len zvuk a mám čierny obraz viete mi poradiť ďakujem za skorú odpoved .....
  Odpovědět
#7
Zaprvé napiš, na čem Kodi provozuješ.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#8
Televízor Philips doteraz mi všetko išlo super na tom kra.sk a odrazu len zvuk ...
  Odpovědět
#9
Dělá to jen při přehrávání ze Stream Cinema, nebo i z jinych zdrojů? HDMI kabel jsi kontroloval? Zkusil jsi TV třeba na chvíli vypnout že zásuvky?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#10
ja by som skor tipoval nedostatok miesta ... alebo tak nejako ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)