• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
registrace na kra.sk
#1
ahoj vsem nyní jsem se pokousel zaregistrovat na kra.sk   bohužel ,   ziji totiž v nemecku a neustale mi naskakuje ze to nejde  když to bylo na webshare nemel jsem s tim nikdy problém co ted kdo poradi   dekuji
  Odpovědět
#2
mas dve moznosti. Pouzit VPN, aby si sa pre KRA tvaril ze si z SK/CZ, alebo poporist niekoho z SK/CZ, co by ti spravil registraciu
  Odpovědět
#3
Když pustím film či seriál, tak se mi ukáže nápis : "Stream Cinema CZ a SK Zbývá už jen 13 dní na WebShare VIP", jedu na kra.sk, kde mám předplatné ještě 3 měsíce a na webshare ještě více měsíců, tak to hlášení nechápu, má někdo na to radu??
  Odpovědět
#4
Nu, tak uvidíš, jak to bude za 14 dní. Stejně se ti asi webshare nenabízí k přehrávání. Nebo ano?
  Odpovědět
#5
(21.05.2020, 00:01)medard Napsal(a): Nu, tak uvidíš, jak to bude za 14 dní. Stejně se ti asi webshare nenabízí k přehrávání. Nebo ano?
nenabízí, mám jen kra.sk. Na FB je uvedeno, že to začalo psát více lidem, ale pokud jde o webshare, tak tam mám zaplaceno skoro do konce roku, tak jsem tu hlášku nechápal
  Odpovědět
#6
Zdravíčko priatelia mam to kodi v notebooku tam to ide v pohode ale na telefóne mi to vypisuje 'invalid credentrials a nvm prísť na chybu vedel by mi niekto poradiť môžem to mat cez notebook a mobil spolu cez kru.sk ci si mam zaplatiť 2 krat?
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)