• 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.27
#21
Citajte vsetci poriadne co sa tu pise a nebudte ako husy na dvore....ver. 1.3.27 je v teste a nie je v repe cder. ked bude otestovana automaticky vam to ponukne na aktualizaciu....ach jaj :-)
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
#22
Výsledek testu z uvedeného úložiště, testovací verze je číslovaná 1.3.26 (ne 27).
Tablet Samsung FullHD, Android 9, Kodi 18.6, Estuary.
Nastavení z infa i v menu bez problémů.
Vše běhá svižně, vyzkoušel jsem dost menu. Některá videa se rozběhnou téměř okamžitě, jiná až za 4s a po posunu až za 10s. To není doplňkem.
Test Rychlost.nejtv. 103.3 Mbps.
Vyhledávání Filmy/Seriály/herci je výborné. Připojení Trakt funkční.
Titulky ve videu OK. Titulky vyhledávané například addonem Titulky.com nejsou vyhledány přesně, spousta je zmatečných, bývalo to lepší.**
Na videu: Parazit - KO (2019)
Na videu: Evangelion šin gekidžóban: Q - JPN,JP (2012).
Dobrá práce na addonu.

**/ Až třetí jsou k videu jedna. Nepoznám, které z padesáti jsou k videu dva, proč se vůbec nabízejí.
MEDA: Kodi 17.6/18.6 - LibreElec/Linux/Windows/Android9
#23
for Ufonaut,taky si vše pořádně přečti ať víš o co vůbec jde,ne jenom řádek na který vidíš.Právě že jde o poznatky z testovaného přídavku,který "testuji"...
#24
Chybicka se vloudila :-) sorry
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
#25
Nainstaloval som, chodi to svizne.
Ale aby sme testovali vsetci rovnako, tak by si mohol zadefinovat co testovat Wink

LibreELEC 9.2.1, Kodi 18.6, RPi 4
#26
OK, tak uz je vonku 1.3.27 .... snad prejde update bez problemov ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#27
Aktualizace probíhá buď automaticky,nebo v pluginu SC při kliknutí na něj pravým tlačítkem myši,dále informace a v informacích aktualizace.U mě vše OK.
#28
Kodi 18.5 na pc, win10, aktualizáciu mi nenašlo, pokiaľ chcem ísť priamo do filmov alebo seriálov, tak mi píše, aby som si aktualizoval doplnok, no cez skin a prednastavený template, som schopný si pustiť novinky alebo posledné sledované filmy/seriály
#29
Potvrdzujem, aktualizacia prebehla automaticky bez problemov a zatial vsetko funguje
VU+ DUO 4k, TV4, Amazon FireStick 4k, RPi4 - LibreElec
#30
Aktualizacia prebehla automaticky bez problemov.
#31
funguje super aj s KODI 18.7
#32
je to hodne svižnejší
#33
@"medved6969" nerad ti beriem iluzie ale nic s rychlostou som neriesil .... aspon dufam Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#34
(25.05.2020, 15:38)BBaron Napsal(a): ok, ked je vas tak vela, tak si pridajte cez filemanager v KODI https://stream-cinema.online do zdrojov a odtial potom nainstalujte subor plugin.video.sc.zip ... dajte tomu trocha casu, nejako to KODI zle stahuje po malych blokoch, neviem preco ... trva to ....
dal som tomo 3 dni stream cinema doplnok aktualizovany podla tvojho popisu nefunguje. V com je problem ?
#35
@normantheforeman1986
To bol pôvodne postup na testovaciu verziu.
Jedna z možností je : choď do Nainštalovať z repozitára , vyhľadaj cder.sk, pravou myšou vyroluj ponuku, daj Skontrolovať aktualizácie a dostaneš sa k verzii 1.3.27.
#36
Xiaomi Mi TV Box S
Po novej aktualizácii SC nefunguje. Spustí film a vyhodí ma z Kodi do menu boxu.
#37
Xiaomi Mi TV Box S, Android 9 zostava PI.2604, Kodi 18.6

Stream Cinema funguje bez problemov, skusal som rozne 3 filmy a serial, vsetko bez problemov spusti a prehrava bez sekania.
#38
Ja mám verziu Kodi 18.7 a nefunguje mi to
#39
Aktualizace na poslední verzi 1.3.27 z repozitáře. Funguje a přehrává.

Komu ne, jděte standardní cestou do Hlásenie chýb a žádejte podle pravidel o radu.
https://forum.cder.sk/thread-1.html
MEDA: Kodi 17.6/18.6 - LibreElec/Linux/Windows/Android9


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)