Uvítali by ste takúto možnosť?
Áno
75.00%
6
Nie
25.00%
2
8 hlas(ů)
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stav sťahovania
#1
Video 
Úvodom tohoto príspevku musím vopred poďakovať autorovi doplnku za skvelú prácu ( viem, že to už veľa ľudí napísalo ale, je to tak ).
Mal by som na bbarona jednu otázočku a to ohľadom funkcie "Stav sťahovania" v plugine. Nedalo by sa tam zmeniť nejako nastavenie na trvalé zobrazenie stavu namiesto možnosti v %? 90% času na StremCinema iba streamujem ale, občas sa hodí aj možnosť niečo stiahnuť a to percentuálne nastavenie nie je zrovna šťastné riešenie ( to zvukové oznámenie priam lezie na nervy  Blush ). Možno by bolo vhodnejšie stále zobrazenie s tým, že by zobrazovalo aj koľko % je hotovo.
  Odpovědět
#2
Ked uz ja by som pridal aj prerušenie stahovania.
Minule som dal stiahnuť film lebo som sa bal ze mi to neprehra online ale ked som videl že to ide rychlo tak som to chcel zastaviť a pozerať normalne.Nikde som vsak nenasiel prerušiť sťahovanie. Tak som restartol box. Takisto som v zlozke nevidel pocas stahovania daný subor neviem ci sa objaví az po kompletnom stiahnutí. ( Zlozku pre stahovanie som mal nastavenú na sietovom disku).
  Odpovědět
#3
Ohladne downloadu zatial nic moc nechcem riesit ... su tu dolezitejsie problemi ako kompatibilita s KODI 19 atd...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
@bbaron OK. Ďakujem za odpoveď a prajem, aby tých problémov bolo čo najmenej 🙂 . Snáď v budúcnosti aspoň to stále zobrazenie.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)