• 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalace a přihlášení přes webshare.cz a kra.sk
#1
Sad 
Ahoj,
snažila jsem se nainstalovat kodi a stream cinema cz a sk do televize pomocí tutorialu na yt. Vše jsem dělala tak, jak bylo ukázáno ve videu. Zaregistrovala jsem se na webshare.cz a zaplatila předplatné. Následně jsem přihlašovací údaje s heslem napsala do streamu ale vždy, když chci pustit nějaký film, tak se mi ukáže ikonka že nejsem přihlášená na kra.sk. Podle tutoriálů na yt si ti lidé předpláceli ale jenom webshare a už jim film po zadání údajů (jenom z webshare) šel normálně pustit.
Nevíte prosím co s tím? Díky za rady
  Odpovědět
#2
Evidentně nějaký starý návod, Webshare už není v doplňku podporováno, je tu toho plné fórum.
Více viz FAQ Stream Cinema
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
PetrM
.....muze toho byt cele forum, ale pochybuji ze nekdo ma cas vsechno to cist!
Na druhou stranu, proc je tedy stale (8/6/2020) napsano v info addonu Stream Cinema CZ a SK 1.3.27 by bbaron toto..." For proper functioning , it is necessary to register at webshare.cz or kra.sk and have payed account"? Pokud tomu tak neni, nema to tam co delat. Jednoduche jako facka.
Je to obycejny bordel a zlodejina !
Laskave at me autor kra.sk ted zaregistruje na mesic na sve naklady ( jelikoz diky jemu jsem zrovna zbytecne zaplatila mesicni poplatek na webshare ) a zasle veskere udaje k prihlaseni. A nebo at to funguje jako predtim, prez webshare, ktere nediskriminuje lokalitou ani platebnim zpusobem.
UPOZORNUJI ze nebudu tolerovat zadnou sikanu nebo jinou formu odpovedi , ktera neresi problem takovy jaky je , fakt !
  Odpovědět
#4
@"Beru" 
zbytečně se stresuješ, na Webshare je v "Častých otázkách" uvedeno
Je možné platbu vrátit?
V zákonné lhůtě 14 dnů je samozřejmě možné zažádat o vrácení platby. Pokud ale již došlo k využití některé z našich služeb (např. stažení souboru), už to bohužel možné není.

snad tuto informaci nebudeš vnímat jako "šikanu", jsem si vědom, že toto "nebudeš tolerovat" , "fakt"  Cool


stejně bych se rád dověděl, co bude následovat, když toto vyhodnotíš, jako Tobě nevyhovující odpověď  Angel
  Odpovědět
#5
v novej verzii to uz nebude....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
Na kedy je cca planovaná nová verzia?
Sú plánované nejake novinky alebo iba optimalizácia?
  Odpovědět
#7
Dobrý den chci vám zaplatit aby mi mohli jít programy zaregistrovala sem se jsem už přihlašena
  Odpovědět
#8
Tady se nic neplatí.
Více viz FAQ Stream Cinema
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#9
Ahoj vedel by mi niekto poradit? Po poslednom aktualizovani mi nejde prehravanie. Po zadani uziv. Mena mi pise hlasku." Zlyhalo prehravanie jedneho, alebo viacerych prvkov. Skontrolujte dennik udalosti, ktory obsahuje viac informacii o tomto hlaseni" v hlaseni nic nieje, za radu a pomoc dakujem.
  Odpovědět
#10
Odpovedam si sam mozno to niekomu pomoze, ak bude mat rovnaky problem. Pomohla zmena prihlas. Mena a aj hesla uz vse funguje.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)