• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stahovanie Stream Cinema
#1
Caute borci,

neviete mi niekto poradit, preco mi neulozi stiahnuty film na externy HDD pripojeny k telke? (skusal som uz tri rozne disky).
V nastaveniach mam ulozisko tohoto externeho disku (aj s cestou kam) nastavenu spravne.
Pri spusteni stahovania mi hore v pravom rohu normalne ukazuje percenta nakolko je film stiahnuty po ukonceni ked idem na disk tak tam ten film nieje.
Pritom ak spustim Stream Cinema na mobile a dam stahovat film tam tak mi ho pekne cely do mobilu stiahne na miesto kde nastavim cestu.
Nemate s tym nejaku skusenost?


dakujem za kazdu pomoc ;-)
  Odpovědět
#2
Počítám, že v té TV máš Android, hodilo by se uvést v jaké verzi. Zřejmě nemá Kodi práva na zápis na externí HDD
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
(03.06.2020, 14:30)PetrM Napsal(a): Počítám, že v té TV máš Android, hodilo by se uvést v jaké verzi. Zřejmě nemá Kodi práva na zápis na externí HDD
Cau Petr,

ano dobre vravis...je to android...som v tomto smere tak trochu zaciatocnik a moc sa do veci okolo televizorov nevyznam popravde.
Spravil som do prilohy fotecku...snad napovie viac.
Docital si sa tam odpoved na to co sa pytas...na tu verziu Androidu?


dik,
Michal


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#4
Mam ten sami problem. Mam TV Philips s androidom. Ako dam stahovat zacne no v adresari nic nieje. Vedel by mi niekto poradit? Box kupovat nechcem.
  Odpovědět
#5
Najrozumnejšie je mať Android TV v jednej sieti s NAS. Prístup k NAS sa dá nastaviť aj na zápis inak Android od verzie 5 vyššie teda aj AndroidTV povolí len čítanie pripojených USB, SD atp. Primárna chyba je v princípe už v nastavení SC ukladacieho priečinka, ten by mal BBaron overiť či zápis dokáže a nie sťahovať data do prázdna...
NAS sú ale dosť drahé, tak ak niekto nechce kupovať, možno už riešenie doma má, len ho nevyužíva. Je to router s USB portami, moderné vedia slušne imitovať NAS, čiže HDD sa pripojí k routeru a tam sa nastaví ako kto a čo... Má to aj tú výhodu, že k NAS disku je prístup bez nutnosti ho stále odpájať a pripájať.
Kto potrebuje výkon mal by hľadať router s USB3 a samozrejme aj disk...
  Odpovědět
#6
(04.06.2020, 15:48)JL1 Napsal(a): @"Handlak" @"iwillpay"  Dá sa to ale len do vlastného priečinka konkrétnej aplikácie bez rootu, pre kodi je cesta na nahrávanie: /storage/XY/Android/data/priečinok appky/ v SC zadáme cestu pre nahrávanie príklad: /(USB/HDD)/Android/data/org.xbmc.kodi/ a tam vám bude sťahovať film /serial, da sa to i inde ale to je zložitejšia cesta a treba mat povoleny root.
Ahoj, ahoj...dik sa odpoved...v kazdom pripade aj ked niesom si isty ci som tomu spravne pochopil:-)
To znamena ze na tom externom pripojenom disku mam vytvorit cestu Storage/XY/Android/data/org.xbmc.kodi/ a tuto istu cestu mam potom nastavit aj v SC ako cielovu pre stahovanie?


dikes ;-)
  Odpovědět
#7
@"iwillpay" Presnejsie povedane ak ten Android v TV sa sprava OK tak na kazdom pripojenom disku sam vytvori novy priecinok Android
a v nom data , ale to org.xbmc.kodi asi nie. Najlespi test je v KODI cez spravcu suborov vojst na usb disk do Android atd. a skusit tam vytvorit folder ak sa ti to podari tak do tohto foldra mozes potom tahat filmy

Viac info https://support.google.com/androidtv/ans...9083?hl=en
  Odpovědět
#8
Chlapi...funguje to...stiahol som zatial len mensi film ako test....cca 700 MB...ale ani to mi predtym nezapisovalo...otestujem este nieco vacsie, tak snad to pojde....dakujem za pomoc! ;-)
  Odpovědět
#9
s ntfs moze byt problem na linuxe .. tam je lepsie ext3/4
  Odpovědět
#10
Pan Pytkin
nemýliť si prosím dojmy a pojmy
NTFS je formátovanie to  urobiť na PC pre HDD
a potom dať inicializáciu priamo v boxe na ext 4 žiadny problém
linux potom vidí HDD ako NTFS z iniciál ext 4 ,nezabudni si ho dať v menu
uspať napr po 5 minutách nečinnosti --- hotovo --- a stahujeme ostošesť  Smile
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#11
(04.06.2020, 21:35)iwillpay Napsal(a): Chlapi...funguje to...stiahol som zatial len mensi film ako test....cca 700 MB...ale ani to mi predtym nezapisovalo...otestujem este nieco vacsie, tak snad to pojde....dakujem za pomoc! ;-)
Prosim ta napis mi od A po Z ako si to spravil... Ja som ten folder android atd nasiel len na externom ulozisku ktore asi patri TV lebo v HDD neni. A kedze sa nema vytvarat som v koncoch. Ď
  Odpovědět
#12
(05.06.2020, 22:08)JL1 Napsal(a): Ak pripojis k androidu USB alebo HDD vytvori v nom automaticky zlozku/priecinok  Android

A moze sa stat ze nevytvorí?
  Odpovědět
#13
(05.06.2020, 16:33)Han Solo Napsal(a): Pan Pytkin
nemýliť si prosím dojmy a pojmy
NTFS je formátovanie to  urobiť na PC pre HDD
a potom dať inicializáciu priamo v boxe na ext 4 žiadny problém
linux potom vidí HDD ako NTFS z iniciál ext 4 ,nezabudni si ho dať v menu
uspať napr po 5 minutách nečinnosti --- hotovo --- a stahujeme ostošesť  Smile

NTFS je rovnako format ako EXT3/4 .. Nemozes mat disk naformatovany na NTFS a zaroven aj na EXT3/4 .. 
Ak sformatujem disk na EXT3/4 , tak sa povodne naformatovany disk na NTFS preformatuje a uz ho neotvoris na Windowse (ak nemas nainstalovany driver napriklad EXT2FS alebo daco podobne) ..
  Odpovědět
#14
Nemienim sa s vami hádať pán Pytkin Smile
možno máte pravdu možno nie formátovanie v PC na NTFS trvá tak pol minuty
inicializácia kedy box pridelí pripojný bod ext4 trvá tak 2 sekundy , a v PC ho bez problémou vidím
ked ho vyberiem z linuxu a dám do usb portu ,ale to mám windows 7 a možno tam nejaký driver je
a necitujte príspevky vzniká zbytočný bordel dakujem 

   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#15
pri sťahovaní filmu cez notebok ,asi 12gb film  sa pri 8gb prestane sťahovať , vedel by niekto poradiť ?
  Odpovědět
#16
Konecne som nato dosiel, film stiahlo ale len 4GB ako sa pisalo vyssie naformatoval som na ntfs ale v tej chvili zmizol priecinok android atd a uz ho zam ani nevytvori... Rada?
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)