• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba kanálu
#1
Ahojte,
Je možné vytvoriť kanál s SC prepojením ako na tomto videu, ale bez toho aby som tam mal HDD ? https://www.youtube.com/watch?v=v7idrRnQHRM

Ďakujem vopred za rady.
  Odpovědět
#2
(10.06.2020, 10:04)JL1 Napsal(a): ked si vytvoriš knižnicu tak ano potom sa ti to zobrazí i na android ploche, vyber si kokretne co chces pridaj do kniznice a mas to tam , skusal som to cez SC a funguje je to a malo by aj hlasove vyhladavanie ist

Fuha, nevedel by si mi to bližšie opísať, hlavne ako pridám dajme tomu nejaký seriál do knižnice z SC.

Ďík.
  Odpovědět
#3
v minulosti som s tymto experimentoval a robil som taketo zoznamy pre jednotlive polozky z menu SC. Nefungovalo ale spravne update tych zoznamov a tak som to zatial vzdal ... to ale neznamena, ze sa tomu nebudem venovat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
Dik za info, chcem to pre chlapca do izby a aby to nemal komplikovane, skúšal som to kadejak, ale zatiaľ mi to nefacha a už som s tým strávil toľko času a výsledok žiadny Big Grin
  Odpovědět
#5
Ahojte. Tak aktuálne aj ja riešim problém ako vytvoriť kanál zo Stream cinemy, ale vôbec sa mi to nedarí. Vyberiem si zopár filmov, uložím ich do playlistu. Prepnem sa na domovskú obrazovku Android TV, kanál tam vidím, ale ukazuje mi že je prázdny. Otvorím si dotyčný playlist v Stream cineme a tam tie filmy sú. Reštart TV ani vymazanie vyrovnávacej pamäte nepomáha. Hore bolo odporúčané vytvoriť si knižnicu. Keď som si vybral jednotlivé filmy a dal som pridať do knižnice, tak hore mi prebehlo nahratie filmu do knižnice, ale keď som sa snažil otvoriť položku Knižnica v Stream Cineme v sekcii Filmy, tak to neurobilo nič. Čo robím zle? Musím mať filmy stiahnuté aby som ich vedel pridať do knižnice?
  Odpovědět
#6
Filmy stáhnuté mít nemusíš, v knihovně se ukládá jen odkaz na stream z SC. Než jsi přidával ty filmy do knihovny, nastavils cestu v doplňku?
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#7
čaute hladam skusam a hladam ako jednoducho spravit to co by som potreboval. moja predstava je ze by som detom chcel spravit playlist/kniznicu (neviem ako to nazvat) kde by som im dal rozpravky napr. tri serialy, tie by boli v playliste. takyto playlist by som chcel detom prehrat a plus tak aby sa prehravali jednotluve casti (bud nahodne alebo casti by sa striedali podla. rozpravky) skusal som to cez kniznice, aj vytvorit playlist ale niekedy mi to tam rozpravki nehodi. (nie som v tom velmi zbehly tak hladam vsade navod asi so. nkeco prehliadol) ďakujem za rady, navody na takuto "blbost" co som vymyslel Smile
  Odpovědět
#8
@"klobasa" toto sa da spravit viacerimi sposobmi (teda nie asi uplne ako si to predstavujes, ale aspon podobne)
  1. moznost je, ze zacnes pouzivat trakt.tv a tam si spravis zoznam zo serialov, ktore chces pre deti
  2. moznost je, pridat si serialy do kniznice (v KODI 19 to zatial nejde cez rozhranie KODI) a nasledne si spravit "inteligentny" playlist z kniznice, ktory ti bude nastataveny nejak takto:

takze moznost 1) je mozes spravit cez trakt.tv kde sa zaregistrujes (sluzba je zadarmo, ale ak by si chcel rozsirenu funkcionalitu, tak sa tam plati VIP clenstvo). a nasledne si robiz zoznamy. Potom si naparujes trakt s pluginom a objavi sa ti v plugine nova polozka.

druha moznost je najblizsie k tomu, co potrebujes, zial ale zatial v KODI 19 nieje moznost pridavat serial do kniznice - mam to rozpracovane, no som pracovne velmi vytazeny a akosi nestiham.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
@"BBaron" Dakujem velmi pekne skusim. to bude to co potrebujem Smile (mam kodi18.9)
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)