• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listovanie v zoznamoch
#1
Ahoj

Tak po prechode na nvidiu shield ,kontrole pripojení a zmene operátora a tým aj zvýšenie rýchlosti ,šlape tak na 90 percent všetko ako má - dokonca aj vačšie 4K ,no začína sa mi objavovať jeden problém a neviem čím to môže byť :

Pri prezeraní a listovaní v zoznamoch filmov ,napr v kategóriu 4k ,nepozriem ani tretinu filmov ( náhľadov -obrázkov s popismi ) a vyhodí ma zo SC  na základnú obrazovku KODI . Znovu spustím SC a nájdem kde som v zozname skončil listovať filmy ...prejdem zopár a znova ma vyhodí do naštartovaného KODI a jeho úvodnej obrazovky (kde mám zobrazené pluginy ,obľúbené a pod... ) ,chcel som si poprezerať zoznamy a nahádzať niečo do obľúbených ,no nedá sa to ...

Neviem čím to môže byť ,žeby trebalo zvýšiť buffer a využiť ešte trošku viac RAM v nvidii - no ona ju má dosť malú no na listovanie obrázkov ,zoznamov by mala stačiť...tak neviem čím by to mohlo byť ...

Robí to tiež niekomu ???
  Odpovědět
#2
aky mas presne shield? 2017, 2017 PRO, 2019, 2019 PRO? Zalezi aj od toho, aky mas skin a aky vypis mas nastaveny. Je mozne, ze jednoducho to tvoj shield nezvlada, lebo tam mas priliz vela obrazkov na zobrazenie a tieto niesu zatial nakesovane v KODI. Odporucam nastavit default plugin a aj default zobrazenie pre zoznam.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Dobrý den, po zapnutí Stream Cinema a pokusu o spuštění jakéhokoli filmu se objeví hláška Video neexistuje. Ještě včera vše bez problémů. Mám i poslední aktualizaci a predplaceno na Kra.sk na rok.
  Odpovědět
#4
Thumbs Up 
(12.06.2020, 20:01)BBaron Napsal(a): aky mas presne shield? 2017, 2017 PRO, 2019, 2019 PRO? Zalezi aj od toho, aky mas skin a aky vypis mas nastaveny. Je mozne, ze jednoducho to tvoj shield nezvlada, lebo tam mas priliz vela obrazkov na zobrazenie a tieto niesu zatial nakesovane v KODI. Odporucam nastavit default plugin a aj default zobrazenie pre zoznam.

Ďakujem ti veľmi pekne

Hľadal som v papieroch od shieldu ,ale nič som nenašiel - je kupovaný v oktobri 2019 - ten čierny valec - takže podľa mňa by mal byť model nVidia shield TV 2019.
skin mám základný ale výpis mám nastavený -posuvný pás obrázkov ... -takto sa mi to najviac páči -vidím viac titulov naraz a veľkých ako v základnom zobrazení ... no skúsim to so základným nastavením zobrazenia ako si písal ...
Ako nakeschované v KODI ? - shield ich nestíha načítavať ,alebo spracovávať ,alebo zobrazovať ? - nerozumiem ako to myslíš ...má síce len 2GB RAM ,ale neni využitá ani s polovice ( nikdy -keď som pozrel nešla viac ako 700-800MB )
Nemám v KODI niekde niečo nastaviť ,aby si ti zoznami naťahalo  alebo tak nejako a zobrazovalo to v pohode ,aj keď v nich listujem akokoľvek ?

Ešte raz díky moc - hlavne za tvoj čas a jediný fakt profi komentár a pomoc ...
  Odpovědět
#5
No dávate mu riadne zabrať , kupiš ani nevieš čo kupiš ?? ak máš tento valec ???
podla screenu tak je to NVIDIA SHIELD TV (2019) určite a kodi ? / google čítať a youtube / video návody pozerať / a návody tu čítať , rozbehneš to , len sa snažiť , držím palce aj ked android je podla mna , radšej bez komentára  Big Grin

   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#6
(12.06.2020, 22:06)Han Solo Napsal(a): No dávate mu riadne zabrať , kupiš ani nevieš čo kupiš ?? ak máš tento valec ???
podla screenu tak je to NVIDIA SHIELD TV (2019) určite a kodi ? / google čítať a youtube / video návody pozerať / a návody tu čítať , rozbehneš to , len sa snažiť , držím palce aj ked android je podla mna , radšej bez komentára  Big Grin


Tak dík - len neviem čo tým chcel básnik povedať ...

Napísal som typ nVidie ... tak ako aj ty - nVidia shield TV 2019 - tak neviem čo si tým chcel povedať ,že neviem čo kupujem ... ( a som presvedčený že som kúpil dobre už kôli mnohým veciam ktoré má Nvidia vymakané ... )

a ak by som našiel niekde niečo - aj v tomto fóre tak by som sa nepýtal - no dal mi radu a pomohol ...- nemudel ,ale je ten najpovolanejší a vie poradiť a navyše aj chce pomôcť ... čo sa na rozdiel od teba nedá povedať - čudujem sa ti ,že sa ti vôbec chcelo písať komentár typu :

Pozri si google ....

Fakt dobrá pomoc a rada ... ak nemáš čo povedať ,načo strácaš čas a píšeš takéto komentáre ... správca môže to čo ja napíšem kľudne kedykoľvek zmazať a nemusí mať tak kvalitné komentáre .... Díky moc ... robím čo môžem ...
  Odpovědět
#7
Necituj príspevky alebo fakt nechápeš ??? robíš tu bordel !!!!! a zakladáš zbytočné téma
držím ti palce ale kým niekoho požiadam ja o pomoc najprv sa kývem sám aj mesiac na nete a toto je rozdiel medzi nami dvoma
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#8
Hlavne že tvoje príspevky sú užitočné a potrebné ...
Nemyslíš ,že by to malo byť o tom - že kto nevie - sa spýta ...
Kto vie a môže - pomôže ...
A hlavne - kto nemá čo povedať ( napísať ) ,ale len niekoho komentovať ,že nemá citovať ,že má pozrieť google ,youtube a pod by sa mal skôr zamyslieť nad prínosom svojich komentárov a príspevkov ...
Možno moje otázky ,alebo problém pomôže aj iným ... ak je to blbosť správca zmaže a je to ok ...
Ha sa nepýtam na to aký je rozdiel medzi optikou a hdmi - napr... A to tu rozoberalo hooodne mudrcov ,ale na to s čím mäm problém a nevuem to nájsť ....
  Odpovědět
#9
Bbaron - nepomohlo - default plugin ,default zobrazenie ... Bude problém niekde inde 😞 s tým vyhadzovaním pri listovaní .... už to vyhodí do základnej obrazovky nvidie ...
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)