• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prazdne subfoldre pri serialoch
#1
Ahojte, 
uz par dni mi nejde zobrazit jednotlive diely v serialoch. Filmy idu, koncerty tiez, ale ak zacnem vyhladavat serialy, tak jednotlive subfoldre su prazdne. 
Predplatne zaplatene, poukazka aktivovana, SC odinstalovany a nainstalovany. Box resetnuty. 
Stretol sa niekto s niecim podobnym? 
DIky moc
  Odpovědět
#2
napíš nejaký seriál ktorý ti nejde a pozrieme sa na to či to máme  rovnako, bez toho môžeme len hádať kde je problém Smile
  Odpovědět
#3
@"leskovjansky" precitaj si: https://forum.cder.sk/thread-26.html a hlavne bod cislo 6)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
(21.06.2020, 13:17)reincarnate Napsal(a): napíš nejaký seriál ktorý ti nejde a pozrieme sa na to či to máme  rovnako, bez toho môžeme len hádať kde je problém Smile

Nejde mi to pri ziadnom serialy - uz sa vlastne ani neviem k nim dostat. Vyberiem si z hlavneho menu serialy, potom A-Z, potom A a nasledne mi uz nezobrazi nic - prazdny folder. To iste plati pri akejkolvek inej kategorii serialov.
Taktiez, ked idem v hlavnom menu na Anime - vyberiem serialy ...bum koniec. Vyberiem filmy a sup ...mozem pozerat. 
Nejakym zazrakom mi to nezobrazuje len subfoldre pri serialoch Sad
  Odpovědět
#5
(21.06.2020, 14:15)BBaron Napsal(a): @"leskovjansky" precitaj si: https://forum.cder.sk/thread-26.html a hlavne bod cislo 6)

Nie, filter nemam zapnuty - double-checkol som a je prazdny. Ak sa jedna o filter (v lavom menu) pri nezobrazeni sub-foldra. 
Diky za any other hint Smile
  Odpovědět
#6
Kompletný debug log zgeneruj
a sem s ním  https://forum.cder.sk/thread-1-page-31.html
, načo zakladáte nové téma ked tu téma hlasenie chýb je  Undecided
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#7
(21.06.2020, 21:55)leskovjansky Napsal(a):
(21.06.2020, 13:17)reincarnate Napsal(a): napíš nejaký seriál ktorý ti nejde a pozrieme sa na to či to máme  rovnako, bez toho môžeme len hádať kde je problém Smile

Nejde mi to pri ziadnom serialy - uz sa vlastne ani neviem k nim dostat. Vyberiem si z hlavneho menu serialy, potom A-Z, potom A a nasledne mi uz nezobrazi nic - prazdny folder. To iste plati pri akejkolvek inej kategorii serialov.
Taktiez, ked idem v hlavnom menu na Anime - vyberiem serialy ...bum koniec. Vyberiem filmy a sup ...mozem pozerat. 
Nejakym zazrakom mi to nezobrazuje len subfoldre pri serialoch Sad

Uz sa mi to podarilo rozbehat - dakujem vsetkym za snahu. Zaroven mozem toto vlakno aj vymazaat, aby nebolo duplicitne k hlaseniu chyb.
  Odpovědět
#8
Potešilo by aj ostatných tvoje info ako si to rozbehol ?
mna sa to netýka kedže bežím na linuxe a to je iná M270 káva povedzme velmi silná  Big Grin
ale android kodi užívaťelou tvoja informácia určite nakopne do buducna ako dalej ak je problém
dakujem
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)