• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem so spustenim videa
#1
Ahojte,

mam Samsung TV, Xiaomi TV Mi Box, nainstalovane KODI, zaplatene kra.sk, stream cinema sk-cz dnes z nicoho nic prestal prehravat video - idem do zlozky, vyberiem cokolvek, vyberiem konkretny subor, ktory chcem prehrat - potialto vsetko funguje ako predtym - dam spustit - a toci sa kolecko a nic... nejake rady, prosim..?? Dnes rano to este islo vsetko na 100% :-(
  Odpovědět
#2
A předplatné máš aktivní? Kolik ti to hlásí dnů, když se přihlásíš na kra.sk?

Více viz FAQ Stream Cinema
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
Ano, mam aktivne. Vyskakovalo mi okno, ze mam este 10 dni, tak som to pre istotu predlzil, ci to nebude tym, ale nie, stale len tociace koliesko a tmava obrazovka a minutaz videa bezi ale ani obraz ani zvuk... :-(
  Odpovědět
#4
Mne momentálne nespustí absolutne nič.Len sa točí kolečko a to je všetko.Filmy ktore som včera pozeral sa dnes nedaju spustiť.Na Kra mám ešte 53 dni.

Niekto rovnaký problem ?
  Odpovědět
#5
To samé aj ja len točí a nič😞
  Odpovědět
#6
a konkrétny stream čo ti nejde ???
pozerám položku /Filmy/Dnešné tipy/ a akosi otvára aj pušťa všetko na one click
a čo to je to točí kolečko ?? to som ešte v linux nevidel  Big Grin naposledy sa mi akési točilo niekde na stavbe baráku
pri drobnej výpomoci kolegovi  Wink
   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#7
toto ti hádam bude stačiť názov filmu je snád jasný a šlape ako hodinky
tak kontaktujte providera netu prečo ti možno a jasne uberá dáta na víkend a čučíte na kolečko test stream 13GB ok
   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#8
Už je všetko ok, netušim kde bol problem (:
  Odpovědět
#9
Netreba tu vypisovať ked to nejde hodinku alebo 2
boha počkám 24 hodín a potom riešim prečo načo a kedy , nazdar ............
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#10
len na upresnenie : toto je hlavný error z môjho logu

Citace:2020-07-18 16:30:38.015 T:2601509744  ERROR: CCurlFile::Open failed with code 0 for https://b01.kra.sk/download
takže server dočasne failed ...



môžete si to overiť napr.  jednoduchým "pingom"
Kód:
failed

ping b01.kra.sk
PING b01.kra.sk (195.168.74.74) 56(84) bytes of data.
^C
--- b01.kra.sk ping statistics ---
5 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 4092ms






ok

ping b01.kra.sk
PING b01.kra.sk (195.168.74.74) 56(84) bytes of data.
64 bytes from cgw.huste-prijazdiarni1.ke.cust.gts.sk (195.168.74.74): icmp_seq=1 ttl=56 time=12.8 ms
64 bytes from cgw.huste-prijazdiarni1.ke.cust.gts.sk (195.168.74.74): icmp_seq=2 ttl=56 time=8.47 ms

[code]
 s pozdravom Peter Tomasy
  Odpovědět
#11
pan Peter Tomasy

včera som žiadne problémy nepozoroval či skor manželka kedže sledovala celé poobedie stare verzie Robin Hood serie
každopádne vdaka za ping návod skusil som pred chvilou a vidím čo vidím v telnete  Shy

   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#12
to b01.kra.sk nevypadlo poprvé, i já měl potíže. Stačí chvíli (hodinku či 2) počkat a ono to naskočí Smile asi to ještě ladí.
  Odpovědět
#13
Ahojte, pozeram filmy priamo s tv online, ziadne stahovanie, vcera podvecer mi zacal sekat film tak som chcel prehodit format odvtedy mi kodi nejdu. Ked kliknem na ikonku kodi do dalsiesieho listu sa nedostanem, ostane len cierna plocha. Komunikoval som to aj s chalanom ktory mi to tycinku instaloval a ma podobny problem. Podla BBarona je chyba na mojej strane, ale aka? Viete poradit? Dik
  Odpovědět
#14
@"martinmatko" zkontroluj si volne miesto, resp. zmaz vyrovnavaciu pamat pre KODI. skus tento postup len na telke: http://sk.wondershare.com/mobile-phone/h...vices.html
PS: ma to jeden hacik ... budes musiet znova nainstalovat plugin a nastavit ho.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)