• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zelená obrazovka
#1
Čau, prosím o pomoc. Když si chci na notebooku pustit nějaký starší seriál, který není v HD hodí mi to zelenou obrazovku. Jak to opravím? Kamarádovi to nedělá na televizi. Děkuji


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#2
Ze by kodeky???
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
  Odpovědět
#3
(06.08.2020, 16:34)JIKARU Napsal(a): Ze by kodeky???
Co to je? Co se týče IT jsem docela lajk.
  Odpovědět
#4
To je vidět, o tom notebooku nevíme nic. Nicméně začal bych aktualizací ovladačů grafické karty.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#5
(06.08.2020, 21:35)PetrM Napsal(a): To je vidět, o tom notebooku nevíme nic. Nicméně začal bych aktualizací ovladačů grafické karty.
Mozna ovladace. Tusim, ze 4-5.8. o5 W10 provadeli aktualizace a muze se stat, ze pri prehravani filmu ovladace delaji problem. Nicmene si myslim ze problem bude v kodecich. Osobne pouzivam

http://www.codecguide.com/download_kl.htm

A dicky jsem v PC prehral cokoliv. Doporucuju stazeni a instalaci MEGApacku Wink
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
  Odpovědět
#6
(06.08.2020, 23:41)JIKARU Napsal(a):
(06.08.2020, 21:35)PetrM Napsal(a): To je vidět, o tom notebooku nevíme nic. Nicméně začal bych aktualizací ovladačů grafické karty.
Mozna ovladace. Tusim, ze 4-5.8. o5 W10 provadeli aktualizace a muze se stat, ze pri prehravani filmu ovladace delaji problem. Nicmene si myslim ze problem bude v kodecich. Osobne pouzivam

http://www.codecguide.com/download_kl.htm

A dicky jsem v PC prehral cokoliv. Doporucuju stazeni a instalaci MEGApacku Wink
Nainstaloval jsem, aktualizoval ovladače a furt to samé Sad
  Odpovědět
#7
podla mna KODI nepotrebuje ovladace, kedze ma v sebe ffmpeg. Skus vypnut HW akceleraciu ci to pomoze. Nastavenie -> Prehravac -> Video a tam skus vypnut/hapnut HW akceleraciu. Mozno to pomoze, mozno nie....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)