• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasekavani videa
#1
Ahoj,

Posledních par dni mám problem ze po zapnutí či v průběhu sledování se obraz kousne a začne načítat, internetem to není ten jede furt stejně průběžně měřeno. Měřeno i přímo v SC kde je rychlost přes 83mbps.

Router sem zkusil vrátit i do původního nastavení, to same připojení Sony android TV v siťovem připojení,

Věděl by někdo kde muže být chyba? Je to otravne. Kra mám zaplaceny na půl roku tam by problem být nemel.

Diky
  Odpovědět
#2
Konkretný stream ktorý máš problémový  ?
ale nie hevc 265 to mi mipsel nespracuje a prilož aj  cestu na csfd
sice pozerámi ligu majstrou Barcelona/Neapol ale time na  test najdem cez prestávku
rychlosť mám 100mb optika tak porovnáme

PS ---- je zaujmavé že problém pozoruješ už pár dní 
ale registračku máš od dnes !! hm , ako vesmirny pirát robím špinavu prácu 
kým ma master BBaron nezabanuje ale vidím odkial sem vyliezate a prečo sa tu registrujete jednoducho provokovať
ak sa ti dá pomocť pozriem stream a uvidíme ale ak len spamuješ pošlem ťa vieš kam  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#3
csfd link ti chýba takže ignore nebudem preklikávať a hladať čo tebe nejde
nabuduce to daj takto ak je to to čo pozeráš a problém ktory ani nie je lebo tie streamy maju 800mb max
https://www.csfd.cz/film/221411-jak-jsem...u/prehled/
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#4
ja mam 60/8 mbps internet .. a pozeram filmy bez problemov .. nepozeram 4K .. Ale bezne dlzky suboroov radovo 10GB funguju jak vino ..
  Odpovědět
#5
Kra.sk má víc serverů, takže to, že jeden film jede ok neznamená, že pojedou ok i jiné filmy,nehledě na špičky.

Nejvhodnější by bylo zatím zariznout vyšší bitraty, aby to zbytečné nebralo konektivitu.

Já momentálně nemam ted mesic zaplaceno, ale snad se to uz zlepší do stavu ws. Držím palce Smile
  Odpovědět
#6
@"nereknu" a mozes sem hodit traceroute na s01.kra.sk, v01.kra.sk a b01.kra.sk servre, aby som vedel ako si pripojeny?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
už jedete celkem svižně Smile
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)