• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demo videa
#1
prihodil som do hlavnej ponuky taku malu nenapadnu polozku s nazvom "Demo videa" na tychto videach som testoval detekciu Dolby Vision, HDR10 atd
zaroven som tam testoval detekciu audio formatu Atmos. Tazke teraz vam to moze niekde pisat ze to ma DTS-HD MA Atmos, alebo TrueHD Atrmo atd... alebo DTS:X alebo DD+ a co ja viem co vsetko este ;-) Filtrovat sa podla toho zatial neda, ale pri vybere streamu vam to napise viac info....je to teda detekovane na kazdom jednom subore v plugine.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#2
Ano ano položku vidno bohužial všetko si to natrepal na 4K hdr
a s tým si moja stará 5 ročná krabica neporadí streamy maju 1 max  3 minuty test
ale not obraz not zvuk aj ked to mám optickým vystupom tresnute do zosilovač jednoducho
krabica linux staršieho dáta výroby to nedá takže nemožem dať testy sorry
vidím 7.1 / 5.1 atd tak snád niekdo kdo má kodi alebo až sa m270 vráti zo svadby  Big Grin ten fičí na 4K 
každopádne vdaka za každu inovaciu a každý pokus o zlepšenie doplnku 

položka rebričky stariny a capiny v novom šate nemá chybu rozosmial si ma na totálku THX  my master  Smile
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#3
(09.08.2020, 15:58)BBaron Napsal(a): prihodil som do hlavnej ponuky taku malu nenapadnu polozku s nazvom "Demo videa" na tychto videach som testoval detekciu Dolby Vision, HDR10 atd
zaroven som tam testoval detekciu audio formatu Atmos. Tazke teraz vam to moze niekde pisat ze to ma DTS-HD MA Atmos, alebo TrueHD Atrmo atd... alebo DTS:X alebo DD+ a co ja viem co vsetko este ;-) Filtrovat sa podla toho zatial neda, ale pri vybere streamu vam to napise viac info....je to teda detekovane na kazdom jednom subore v plugine.

Zdravím, zaobstaral som si TCL 65C825 na Netflixe sa mi podarilo rozhodiť aby mi ponukalo a prehralo aj Dolby Vision s Dolby Atmos (Používam NVIDIA Shield), v KODI 18.9 a teda pôvodnom SC som skúšal aj tie Demo videá s Dolby vision (LG - Art, LG...) ale farby sú úplne iné, ružové, žlté to je a podobne neviem zistiť či je to také Demo, ale skôr myslím že Kodi 18.9 nedokáže Dolby Vision použiť je to tak? Mám skúsiť aj 19?
  Odpovědět
#4
@"Galaxymanko" zial neviem to overit ci to ma spravne farbi. Ja nemam na telke dolby vision a tym padom to neviem overit. Planujem v lete kupit novu telku s podporou Dolby Vision a snad to potom budem vediet zkontrolovat. Zatial su tam videa pridane "naslepo" takze je mozne, ze su tie videa poskodene a tym padom to mozes mat u seba spravne, ale videa su zle.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)