• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolik zařízení je podporováno
#1
Ahoj, rád bych se zeptal, na kolika zařízeních je možné se dívat současně? Pokud pouze na jednom, je možné zakoupit nějaké rodinné členství alespoň pro 3 zařízení?
  Odpovědět
#2
Ok díky moc za info
  Odpovědět
#3
Zdravím tohle mi to dělá jak na mobilu tak Xbox one x tak android box. Předplatné mám na kra.sk. Nevyhodí to žádnou hlášku. Jiný doplněk mi normálně funguje. I tohle mi normálně předtím fungovalo.

https://vimeo.com/451465958

Prosím o pomoc
  Odpovědět
#4
Přečtěte si pls FAQ Stream Cinema, než se na něco zeptáte.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#5
Ale aktivně je zapnuté jen jedno zařízení momentalne současně ne.priklad já to budu mít v mobilu a přítelkyně taky tak každý si musí platit předplatné? Když současně se nebudem dívat?
  Odpovědět
#6
@"Twiztid" malo by stacit jedno, ale ako zabezpecis na 100% ze to naozaj pozera len jeden z vas? Dalsia vec je, ze mobil ti moze menit IP ak si v pohybe, takze ti mobil "zozerie" viac ako jednu IP. V tvojom pripade by som radsej kupil dve predplatne.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
(27.08.2020, 11:03)BBaron Napsal(a): @"Twiztid" malo by stacit jedno, ale ako zabezpecis na 100% ze to naozaj pozera len jeden z vas? Dalsia vec je, ze mobil ti moze menit IP ak si v pohybe, takze ti mobil "zozerie" viac ako jednu IP. V tvojom pripade by som radsej kupil dve predplatne.

Tak
na vsech pluginech jsem Dal vychozi.aby zmizlo prihlaseni. Mam Jen na xboxu primarne. A stejne mi to nejde. Jen to problikne jak poznan jestli uz neman ban?
  Odpovědět
#8
zmen si heslo na krask v profil 
povodne nove potvrd nove uložiť -- používaj len v 1 box home alebo 2 box ale 1 ip 
zadaj nove do box doma reštart a uvidíš - špekulujete tak máte problémy
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#9
(28.08.2020, 21:49)Han Solo Napsal(a): zmen si heslo na krask v profil 
povodne nove potvrd nove uložiť -- používaj len v 1 box home alebo 2 box ale 1 ip 
zadaj nove do box doma reštart a uvidíš - špekulujete tak máte problémy

Heslo jsem zmenil a porad nic.
  Odpovědět
#10
Necituj príspevky je to choré

ak nič tak čítaj stranu 1
a vytvor detail log https://forum.cder.sk/thread-1.html
a pošli BBaronovi
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)