• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
titulky s chybami
#1
odkedy mam kra.sk ale nemyslim si ze je to cisto tym tak ked spustim film,vidim vychodzie titulky czech(pri niektorych ani neni ani na vyber). ale napriek tomu sa mi prehravaju slovenske titulky a niekedy je to na par chybiciek ok, nezobrazuju sa take typicke slovenske znaky ako ť,ľ a podobne, , vacsinou je to nahradene nejakym inym znakom, v nastaveniach mam konverziu na UTF-8. no a niekedy je to uplne vtipne ako z Google Translator 10r dozadu,ale to beriem ze skor nekvalitne titulky nahrate k filmu.

vie niekto poradit, preco slovenske ked je nastavene ceske alebo ako nechat zobrazovat slovenske znaky, napr take č yobrayuje ok
  Odpovědět
#2
tie titulky su pravdepodobne uz priamo v subore a s tym nevieme nic robit. Ak titulky pridavame, tak ich konvertujeme do UTF-8, aby sa znaky v KODI spravne zobrazovali. Zial ked uz su titulky sucastou suboru, tak ich nevieme zmenit. Nevieme ani zmenit jazyk tych titulkov. Su tam sice SK titulky, ale su oznacene ako CZ. Ak sa zlepsi zdroj, tak sa zlepsia aj titulky...Mozes ale dat stahovat cez titulky.com a tie sa ti uz zkonvertuju do utf-8 a mal by si mat vsetky znaky OK.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(27.08.2020, 10:59)BBaron Napsal(a): tie titulky su pravdepodobne uz priamo v subore a s tym nevieme nic robit. Ak titulky pridavame, tak ich konvertujeme do UTF-8, aby sa znaky v KODI spravne zobrazovali. Zial ked uz su titulky sucastou suboru, tak ich nevieme zmenit. Nevieme ani zmenit jazyk tych titulkov. Su tam sice SK titulky, ale su oznacene ako CZ. Ak sa zlepsi zdroj, tak sa zlepsia aj titulky...Mozes ale dat stahovat cez titulky.com a tie sa ti uz zkonvertuju do utf-8 a mal by si mat vsetky znaky OK.
dik za radu vyskusam, este mam jeden problem neviem ci otvorit na to dalsiu temu alebo to tu uz niekde rozoberaju
po poslednom windows 10 update mi uz nepodporuje zvukovku tak som pouzil onboard ,vsade ok ale v Kodi pocas film zacne zvuk sekat,riesenie bud zastavit alebo prepnut zvukovu stopu na inu a naspat. neviem ci to je kombinacia update win10 a kodi alebo aj onboard zvukovka,pedpokladam ze by mi to robilo aj inde keby to bolo v tom ,driver mam ok,posledny dostupny
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)