• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei P10 Lite
#1
Ahojte, 
neviete mi poradit? Mal som Netflix, ale zrusil som ho a predplatil som si webshare. 
Mam nainstalovane kodi na viacerych miestach. PC, TV a v mobiloch. 
PC ide OK, TV (na LANke) obcas nechce nacitat filmy. Neviem cim to je.

Na jednom mobil Huawe P10 lite, vsak nechce filmy vobec nacitavat. Kruti, kruti a a bud vobec alebo niekedy trva strasne dlho kym nacita obsah. Vyhladat nejaky film - to ani nevravim. Len toci, toci, preblikava obrazovka, ale bez uspechu. 

Mobil ide cez wifi, ale zas mam kodi aj na mojom mobile Xiaomi 9 Lite a na dcerinom (rovnaky Huawei) a  ide vsetko ako ma.

Huawei ma este 8GB volnej pamete. To by malo stacit, nie?
Viete mi poradit co by to mohlo byt?

+ Neviete? Da sa nejako nastavit rychlejsie nacitavanie filmov v kodi? Nejake nacachovanie  a pod? Obcas na TV cakam aj 45 sekund kym nacita filmy.

Vdaka za akukolvek radu.
  Odpovědět
#2
A jsi si jistý, že jsi tu správně??

FAQ Stream Cinema
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
Správne tu určite nie je zaplatil si webshare
hold bude musieť nájsť forum pre webshare to je tu bez podpory

kruti kruti točí točí  nemalo by že vraj ws ide ako z praku podla kuloarných informácii Big Grin
ja už ten odpad nepoužívam pár mesiacou takže nemožem porovnať ani nechcem uložisko krask vyhovuje aj z doplnkom SC
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#4
(19.09.2020, 11:48)Han Solo Napsal(a): Správne tu určite nie je zaplatil si webshare
hold bude musieť nájsť forum pre webshare to je tu bez podpory

kruti kruti točí točí  nemalo by že vraj ws ide ako z praku podla kuloarných informácii Big Grin
ja už ten odpad nepoužívam pár mesiacou takže nemožem porovnať ani nechcem uložisko krask vyhovuje aj z doplnkom SC

Kto sa v tom ma vyznat? [Obrázek: biggrin.png]  Mal som netflix a namiesto neho mi bolo poradene webshare. Nikdy som to nepouzival, tak to nepoznam. Websahre mam 3 mesiace. Som uplny novacik. Myslel som, ze SC2 je len jeden spojeny s webshare a cder, xbmc, fusion, su len nejake nadstavby, ktore ale vyuzivaju webshare.

Rad sa necham poucit a necham si poradit. Co si teda mam zaplatit aby mi to naozaj islo bezproblemov a databaza bola taka velka ako na webshare? [Obrázek: smile.png] 
  Odpovědět
#5
Tak co začít tím, že klikneš na ten odkaz, co jsem ti sem dával. 😉
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#6
cituješ prispevky takže ťa mám vieš kde asi v riti
kontaktuj toho kdo ti doporučil webshare ,novačik nie si lebo si dal sc2 a to ma zaujalo
a toto používa len ten vykrádač doplnkou misanou či ako sa vlastne volá ,neplať nič vráť sa na netflix --- hotovo ----- 
a nech sa páči tu máš svoju komunitu  Big Grin tu si možeš poplakať ide nejde toči netočí kolečko nekolečko  Big Grin nazdar 

https://streamcinema.cz/
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#7
(20.09.2020, 17:34)Han Solo Napsal(a): cituješ prispevky takže ťa mám vieš kde asi v riti
kontaktuj toho kdo ti doporučil webshare ,novačik nie si lebo si dal sc2 a to ma zaujalo
a toto používa len ten vykrádač doplnkou misanou či ako sa vlastne volá ,neplať nič vráť sa na netflix --- hotovo ----- 
a nech sa páči tu máš svoju komunitu  Big Grin tu si možeš poplakať ide nejde toči netočí kolečko nekolečko  Big Grin nazdar 

https://streamcinema.cz/

To ze som nainstaloval sc2 podla navodu, neznamena ze mam prehlad v serveroch a doplnkoch. Nenapisal som, ze som IT analfabet, ale novacik v tychto veciach. Toto foum som nasiel, ked som googlil riesenia na problem so stream cinema.
Dal som serioznu otazku, na ktoru som cakal serioznu odpoved, dajme tomu aspon ako PeterM. Mas pravdu pravepodobne je lepsie sa poobzerat inde, pretoze bavit sa, pri pripadnych problemoch v buducnosti, s takymito arogantnymi typkami naozaj nemam za potrebu.
Ako pozeram na popis - od aprila si stihol napisat 167 prispevkov s hodnotenim -66. Pravedpodobne tvojim cielom nie je ludom, ktori tu pridu prvykrat, pomoct ,ale odbavit si svoje ego.

* neviem ake mas ego problemi s citovanim alebo z akeho svojho sveta pochadzas, ale v normalnom svete sa na forach pouziva citacia, ak chces odpovedat na niekoho prispevok. Na tomto fore ti to rovno hodi automaticky, ak das odpoved na prispevok.

Fakt vdaka chlapi (alebo skor chlapci?) za skvele privitanie a znechutenie sa sem vobec po druhykrat vracat a pre majitela alternativnej sluzby k webshare byt jeho riadnym platiacim zakaznikom.
  Odpovědět
#8
čo si čakal registruješ sa tu si tu online ani nie hodinku a hned sem vraziš
otázku ohladom WS ktorý je bez podpory vráť sa tam odkial si prišiel a moje hodnotenia - si nevšímaj
su od dementou ktorý sa tu snažia niečo vykradnuť alebo odsledovať a ty si nezaplatíš nič kedže si ani nevieš
ten Huawei nastaviť  takže smer link kde som ťa poslal tam najdeš všetky odpovede a pekne sa tam poklon
maju to radi  Big Grin

a necituj prispevky boha tvojho , toto zas ja nemám rád --------------
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#9
(20.09.2020, 19:56)https://webshare.cz/#/file/U3GBCI4FnG/sc...t-3-jpgHan Solo Napsal(a): čo si čakal registruješ sa tu si tu online ani nie hodinku a hned sem vraziš
otázku ohladom WS ktorý je bez podpory vráť sa tam odkial si prišiel a moje hodnotenia - si nevšímaj
su od dementou ktorý sa tu snažia niečo vykradnuť alebo odsledovať a ty si nezaplatíš nič kedže si ani nevieš
ten Huawei nastaviť  takže smer link kde som ťa poslal tam najdeš všetky odpovede a pekne sa tam poklon
maju to radi  Big Grin

a necituj prispevky boha tvojho , toto zas ja nemám rád --------------

Sorry za nadavaku, ale neda sa nic ine napisat iba Somar.
Ak hladam odpovede na problem, tak nebudem cakat na fore mesiac alebo pol roka po registracii, kym sa opytam. Hladam normalnu komunitu, ak taku najdem, potom tam ostanem.
To ze som online znamena akoze co? Moj komp bezi 24hod/denne. Moj browser ma v priemer 20-30 otvorenych zaloziek. Tie ktore potrebujem, nechcem zabudnut URL alebo sa potrebujem vratit, nezatvaram.
Z toho co citam mas problem s paranojou. Neviem ci si tu nejaky admin, alebo radovy clen, ale v kazdom kto je tu novy vidis nejakeho vykradaca alebo tajneho agenta tretej strany. 
Makam dost vela nato aby som si mohol dovolit platit sluzby ktore chcem. 
https://webshare.cz/#/file/U3GBCI4FnG/screenshot-3-jpg

Nemam ine slovo ako somar, sorry ... arogantny somar.
Evidentne tunajsi admini vobec nemaju zaujem pretiahnut ludi od konkurencie k sebe.


* ano predstav si, hned opovedam, a nie je to tim, ze si taky dolezity ale tim, ze sedim pri kompe, pri praci, od obeda.
  Odpovědět
#10
admina si do svojej sprostej tupej papule neber !
a  čo máš tam 38dni vip a 0 bodou ?   Big Grin Big Grin Big Grin

no posratý tahač ako ostatný mal som 700vip day a 10000 bodou každý mesiac za uploady 
čím sa mi predlžovalo predplatné 
kým som ten webshare nevytrepal z PC - takže ta fláknem teraz do zoznamu ignorovaných 
medzi dalších 30 idiotou a tie tvoje sprostosti si publikuj kde chceš nazdar --------------------
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#11
Plna huba neplaticov a tu ho mas. Ja si na rozdiel od teba mozem dovolit zaplatit serveru predplatne. Vyuzivam sluzbu, platim si ju. Nemusim trepat na server sprostosti len aby som usetril na predplatom 6 eur ako ty.
"Hrdina". Nazbieral som 10tis bodov cim sa pri predlzovalo predplatne ... chod radsej pracovat, budes mat na predplatne.
Do ignore si ma davat nemusis, lebo tu som prvy aj posledny krat. Zo somarmi sa do spolku nedavam. Verim, ze nie vsetci tu nimi su, ale podla poctu tvojich prispevkov asi si tu jeden a ten najvacsi, ktory zatieni vsetko dobre na tomto fore. Pocet ludi v tvojom ignore liste len nasvedcuje o sprostosti a arogancii cloveka.

* dakujem za link, ktory is uviedol. Ich forum mi google nevyhodil.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)