Sekcia šport
#1
Zdravím priatelia,

Už pár rokov váš plugin používam a vďaka vám zaň. Myslím, že nadišiel čas kedy by som mohol aj ja priložiť do ohňa. 

Zo začiatku roka pribudla sekcia "Šport" kde boli pridávane športové dokumenty a pár veľkých cien F1 čo ma neskutočne potešilo. No dlhšie som tam už nič podobné nevidel. Pravidelne si nahrávam všetky veľké ceny a veľké futbalové, hokejové a iné zápasy. Preto mi napadlo či by som mohol prispieť a nejakým spôsobom vám dodávať práve tento obsah. Ďakujem za vyjadrenie niekoho kompetentného  Rolleyes
  Odpovědět
#2
samozrejme mozes pomoct. F1 aktualnu sezonu pridavame. Ostatne ak sa nieco objavi, tak tiez pridame....no na zaciatku roku sa vdaka korone objavilo vela dokumentov o sporte a ked skoncil lockdown, tak skoncili aj dokumenty. treto aj ten utlm.
Ak chces prisiet nejakym sportovim suborom, tak ho hod na kra.sk zkopiruj link na ten subor a hod ho do ziadosti o novy obsah. Ak nenajdes k nemu CSFD, tak prihod aj nejake to info o tom subore (ze co je to za sport, udalost, datum, popis .... proste co vsetko o tom vies.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)