• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sťahovanie suborov
#1
Dobrý deň,možno niekto mate podobnú skúsenosť, tak skúšam.Mojmu otcovi som nainštaloval SC do android telky a xiaomi boxu.Všetko by slapalo ako ma,ale po čase mu SC nastahuje do zariadení nejakú databázu filmov zo SC. Nevie si to sam vymazať, teraz ma mi box tak plný,ze už ho ani nezapne.Ja to premazat viem,ale neviem prísť na to,aké nastavenie SC treba zmeniť,aby sa nič nestahovalo.Zaujomave je,ze ja s tým problém nemám a nastavenia som robil rovnako aj u seba aj u otca. Neviete pls pomôcť?
  Odpovědět
#2
v nastaveni SC je kniznica a tam je automaticke stahovanie filmov/serialov do kniznice. Ono to moc miesta nezabera, lebo tie subory obsahuju len link na plugin, takze sa realne vsetky filmy/serialy nestahuju. Ak je tam android, tak treba ist do nastavenia -> aplikacie -> kodi -> zmazat vyrovnavaciu pamat, alebo tak nejako sa to vola a potom treba znova nainstalovat repozitar + SC a nastavit znova. Takto zmaze aj cache obrazkov, ktora sa inak nemaze...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Ďakujem,určite to vyskúšam. Sú to male súbory,ale postupne ich stiahne desaťtisíce..To už niečo zaberie.
  Odpovědět
#4
hlavne treba premazat tu cache pre obrazky
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Dobrý deň, takže nastavenie som pozrel,ale automatické pridávanie filmov do knižnice nema zapnuté..napriek tomu som musel vymazať 1,4gb dat z kodi. Tak fakt neviem Sad
  Odpovědět
#6
automaticke stahovanie nezaberie 1.4G. Co ale zabera vela su nahlady, plagaty atd ... ktore sa stahuju automaticky a KODI ich kesuje. Zial po nakesovani si ich nezmaze. Tieto subory su v sprave KODI a plugin na ne nema dosah. Su rozne dalsie doplnky, ktore riesia tento problem a premazavaju tuto cache, ktora moze po case naozaj zaberat dost miesta. Zalezi len na aktivite usera a velkosti uloziska na zariadeni.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)